بررسی تخصصی i20 2014,فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای i20,2014 فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۸.۱  
موتور: ۱۷۹۲
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰

معرفی خودرو

هیوندای i۲۰ به نوعی مدل ضعیفتر مدل موفق هیوندای i۳۰ به شمار می رود. هیوندای، این خودروی کلاس سوپرمینی را با طراحی ساده، موتورهای کم­مصرف و با بهترین گارانتی روانه بازار کرده که محبوبیت خاصی نیز پیدا کرده است.
هیوندای i20,2014 فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

i۲۰ فیس لیفت شده مدل قبلی بوده و هیوندای فقط کیفیت اجزای پلاستیکی آن را بالا برده است، گرچه برخی از بخش‌های تزئینات، احساس شل و بی دوام  بودن را به شما خواهد داد. کامپیوتر سفر که بالای داشبورد قرار گرفته است نیز قدیمی به نظر می‌رسد. فضای بار مناسب در داخل کابین، نگهدارنده لیوان، فضاهایی برای قرار دادن اشیاء و طراحی تهویه مطبوع از جمله مزایای i۲۰ هستند. استفاده از استانداردهای روز دنیا در طراحی شاهکار این خودرو، در عین حال که ظاهری مدرن و دلخواه جوانان به آن بخشیده است، توانسته فضایی وسیع و مناسب را دراختیار راننده و سرنشینان قرار داده و خودرو را با نیازهای روز مشتریان وفق دهد. در یک بررسی رویت شده است که دو فرد با قد ۱۸۲ سانتیمتری می‌توانند به راحتی در جلو و عقب این ماشین بنشینند که در این کلاس خودرو نادر است.
هیوندای i20,2014 فول شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

i۲۰ به سمت سهولت در استفاده پیش رفته است. فرمان، کلاچ، اهرم دنده و ترمزها، همگی سبک و برای استفاده آسان هستند. سواری در شهر مناسب و شعاع چرخش کمی دارد. در حالی که کسانی که در اطراف شهر تردد می‌کنند این ماشین را ایده آل می‌یابند، اما برای رانندگانی که بیشتر در مسافت های طولانی در تردد هستند ممکن است اینچنین نباشد. به خاطر وزن کم، چسبندگی ماشین کم است و انتهای ماشین تمایل به چرخیدن دارد، درحالیکه فرمان عجیب آن واقعاً اجازه نمی‌دهد که بدانید چه موقع ماشین در حال خارج شدن از تعادل است. با این حال با سواری معقول و میزان کم سر و صدای جاده و باد در بزرگراه خوب بنظر می‌رسد.
هیوندای i20,2014 فول شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

i۲۰ در تست یورو NCAP در سال ۲۰۰۹ به خوبی ظاهر شد. در بیش از ۸۰٪  تست‌های ایمنی مربوط به سرنشینان بزرگسال و کودک نمره خوبی گرفت. شش کیسه هوا، کنترل پایداری و پشت سری‌های قابل تنظیم همگی به گرفتن یک نمره امتیاز خوب کمک می‌کنند.
هیوندای i20,2014 فول شرکتی

نقد و بررسی ارزش خرید

i۲۰ مقرون به صرفه و مجهز است، بنابراین دارای ارزش بالایی است. همچنین این خودرو دارای بسته " Triple Care" هیوندای بصورت استاندارد است، که به معنی پنج سال گارانتی بدون محدودیت مسافت طی شده، ۵ سال امداد جاده ای و ۵ سال بازبینی خودرو می‌باشد( لطفا دنبال این امکانات در ایران به صورت کامل نباشید!!!!!) که هیچ یک از رقبای هیوندای تا به حال چنین گزینه ای پیش روی خریداران خود نگذاشته‌اند. متاسفانه، این خودرو نسبت به مدل قبلی خود با استقبال خوبی روبرو نشد که البته به عقیده بسیاری مدل جدید i۲۰ که طراحی آن برعهده اروپاییان بوده، از هر نظر نسبت به مدل قبلی بهتر شده است.
هیوندای i20,2014 فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید