بررسی تخصصی کوپه 2008,دنده‌ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروی هیوندای کوپه در سال ۲۰۰۹ نسبت به مدل ۲۰۰۸ خود دچار تغییرات اندکی شده است. صندلی‌های اسپرت و جمع و جور این خودرو به نوعی بین صندلی‌های کوپه Scion tC و خودروهای شاهکاری مثل میتسوبیشی V-۶ Eclipse است و بدین ترتیب با هر دوی این خودروها رقابت می‌کند.
این خودروی دو درب هیوندای برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ با شکل کنونی به بازار آمد و در سال ۲۰۰۵ در قسمت‌های جلو و عقب دچار تغییرات شد و در سال ۲۰۰۷ تغییر کرد. بهترین مدل این خودرو، مدل SE می باشد که دارای سیستم حفظ پایداری الکترونیک و ترمزی جدید است. این مدل دارای سیستم تعلیق اسپرت می باشد.  
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نقد و بررسی فضای داخلی

هیوندای کوپه یک خودروی ۴ نفره است. در این خودرو به طور استاندارد امکاناتی نظیر کولر، باز و بست بدون کلید درب‌ها، پخش سی دی استریو و نیز شیشه، قفل و آیینه‌های برقی وجود دارد. در مدل GT نیز امکاناتی مثل دماسنج خودکار و روکش پارچه‌ای با بالشتک‌های چرمی موجود است. صندلی‌های این مدل دارای تم قرمز رنگ هستند. همچنین روکش صندلی تمام چرم نیز موجود است. حجم صندوق این خودرو نیز برابر ۴۱۶ لیتر است.
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

هیوندای کوپه که در کره جنوبی طراحی شده است ترکیبی از خطوط راست و منحنی شکل خاص هیوندای است که یادآور قدرت است. بدنه این خودرو دارای خط کمربندی با ارتفاع زیاد است، ارتفاع شیشه پنجره‌ها و ستون عقب کم است که این پنجره در عقب خوردو دارای شیب به سمت عقب است. خودروهای هیوندای کوپه همچنین از امکاناتی از قبیل ترمز چهار دیسک بهره می‌برند. بعلاوه در این خودرو به طور استاندارد، یک سیستم تعلیق کاملا مستقل با میل موجگیر پایدار کننده در قسمت جلو و عقب قرار دارد.
طول هیوندای کوپه ۴۳۹ و فاصله ی محورهای آن برابر با ۲۵۳ سانتیمتر است. یک بال کلاهک دار در قسمت عقب مدل GT جای دارد و رینگ چرخ این مدل ۱۷ اینچ آلیاژی است. همچنین مدل SE آن دارای یک بال با ارتفاع زیاد است و رینگ چرخی ۱۶ اینچی و آلیاژی دارد که رینگ ۱۷ اینچ نیز به طور انتخابی موجود است.  
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نقد و بررسی رانندگی خودرو

برخلاف انتظار هیوندای کوپه سواری اسپرتی ندارد. در مدل‌های عملکرد محور و در مسیرهای سخت، سواری خودرو سبک و جهنده است. البته با اینکه این خودرو به طور کامل مسیرش را حفظ می‌کند، اما باز هم نمی‌توان در زمان رانندگی حس ۱۰۰ درصد ایمنی را داشت. البته فرمان پذیری این خودرو خوب است. فرمان مدل GT بسیار نرم است و در پیچ‌ها بسیار چابک عمل می‌کند. هیوندای کوپه در بزرگراه‌ها بسیار پایدار عمل می‌کند و در پیچ‌های جاده به خوبی می‌پیچد ولی با این حال، از بسیاری از رقبای هم کلاس خود عقب‌تر است. صدای لاستیک و جاده به میزان کمی به داخل خودرو نفوذ می‌کند ولی در مدل‌های دارای گیربکس دستی، موتور کاملا بی صدا کار می‌کند.
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نقد و بررسی موتور

موتور خودروی هیوندای کوپه ۲۷۰۰ سی سی V۶ است که در دور ۶۰۰۰، قدرتی برابر ۱۷۲ اسب بخار را تولید می کند و گیربکس آن در مدل GT، ۴ دنده اتوماتیک و یا ۵ دنده دستی و در مدل SE، شش دنده دستی است. موتور مدل GS، ۲۰۰۰ سی سی چهار سیلندر با قدرت ۱۳۸ اسب بخار است و گیربکس ۴ دنده اتوماتیک و یا ۵ دنده دستی دارد.  
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نقد و بررسی ايمنی

در این خودرو، کیسه هوای ضربات کناری درون صندلی‌ها و ترمز ضد قفل چهار چرخ به صورت استاندارد موجود است. در مدل‌های سال ۲۰۰۷، به خودروی SE یک سیستم حفظ پایداری الکترونیک نیز اضافه شد. در این مدل، کیسه هوای کنار پنجره وجود ندارد.
هیوندای کوپه,2008 دنده‌ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو