بررسی تخصصی سنتنیال 2012,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای سنتنیال,2012 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۴
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۷  
موتور: ۴۶۲۷
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۴۰
صفر تا صد (ثانیه): ۶.۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۶.۸

معرفی خودرو

در زمان نه چندان دور، شرکت هیوندای برای رقابت با خودروهایی مثل سری BMW ۵ و کلاس E مرسدس بنز، خودروی جنسیس دیفرانسیل عقب را با قیمتی پایین تر روانه بازار کرد. هم اکنون شرکت هیوندای با معرفی خودروی سنتنیال که به نوعی مدل بالاتر جنسیس است، در حال رقابت با خودروهای BMW ۷ Series و Lexus LSبا قیمتی کمتر است. این خودرو بسته به تیپ انتخابی ­اش می ­تواند ۴ سرنشین یا پنج سرنشین داشته باشد.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نقد و بررسی فضای داخلی

​فضای جلوی پای قسمت جلو و عقب خودروی سنتنیال، از جنسیس، کمی بزرگتر است ولی هر دوی این خودروها دارای استانداردهای خودروهای بزرگ EPA هستند. بنابراین خریداران این خودروها با فضای آن مشکلی نخواهند داشت. همچنین نگران مشخصات دیگر این خودرو هم نخواهند بود. داشبورد این خودرو دارای روکش چرمی فرانسوی است و نسبت به جنسیس، تزئینات بیشتری در قسمت‌ های اطراف پنل وسط و فرمان خودرو دارد. صندلی­ های جلو دارای سیستم گرمکن و سردکن هستند و صندلی راننده هم دارای سیستم ماساژ دهنده به­ صورت سفارشی می­ باشد. ویژگی­ های صندلی عقب عبارتند از تنظیم برقی پشتی صندلی­ ها، روکش دارای گرمکن و خنک­ کننده، آفتاب گیر کناری و عقبی. همچنین شرکت هیوندای قصد دارد تا خدمات پس از فروش و تست خودرو درون منزل را برای این خودرو قرار دهد. همچنین سند این خودرو بجای دستی، در یک iPad اپل نصب شده است. البته این موارد هنوز در کشور ما قابل دسترسی نمی ­باشند.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروی سنتنیال مثل جنسیس، تزیین شده است و ممکن است مردم این دو خودرو را اشتباه بگیرند. رینگ چرخ‌های استاندارد این خودرو ۱۹ اینچ آلیاژی است.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نقد و بررسی رانندگی خودرو

یکی از مهمترین ویژگی‌های خودرو سنتنیال ۲۰۱۳، راحتی و بی‌ صدا بودن آن است. زمانی که خودرو توقف کرده و موتور کار می­ کند، شما هیچ صدایی از طرف موتور نمی شنوید، انگار که خودرو خاموش است. بجز صدای بسیار خفیف موتور و لاستیک­ ها، صدای دیگری در طول مسیر حتی اتوبان­ ها و با سرعت بالا هم به گوش نمی ­رسد. این خودرو به اندازه یک خودرو لی موزین خوشدست نیست ولی بسیار به آن نزدیک است. زمانی که سیستم تعلیق در حالت پیش فرض است، کمی حس شناور بودن به شما دست می ­دهد ولی در حالت اسپرت دینامیک، در پستی و بلندی‌ های جاده محکم و بدون تکان است. سرعت و واکنش‌ های این خودرو مثل دیگر سدان‌ های لوکس از قبیل  Audi A۸،BMW ۷ Series و یا Jaguar XJ نیست ولی در سرعت زیاد بسیار پایدار و مثل خودروهای لکسوس عمل می­ کند. با این که موتور این خودرو ۴۶۰۰ سی­ سی V۸ است ولی هنوز در مقایسه با بسیاری از خودروهای عالی آلمانی، قدرت پایین ­تری دارد. این یکی از ویژگی­ هایی است که خودرو سنتنیال را از بسیاری از سدان‌ های لوکس عقب انداخته، ولی با این وجود هم نمی ­توان گفت که سنتنیال خودرویی کند است.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نقد و بررسی ايمنی

خودرو سنتنیال دارای ترمز ضد قفل، حفظ پایداری و کشش سطحی، سیستم هشدار دهنده انحراف از مسیر، هشدار دهنده وقوع تصادف و سیستم آماده‌ سازی (که از سنسورهای کنترل کروز استفاده می­ کند)، و همچنین دارای ۹ کیسه هوا شامل کیسه هوای جلو و کیسه هوای بکار رفته درون صندلی­ ها برای صندلی های کنار پنجره، کیسه هوای پرده­ ای و کیسه هوای محافظ زانو برای راننده می ­باشد. در تست ترمز به عمل آمده از این خودرو که توسط Edmunds صورت گرفته، خط ترمز خودرو سنتنیال با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، ۴۰ متر بود که ۳ متر از میانگین این کلاس بیشتر است. این خودرو در تست برخورد روبرو، کناری و بالا از موسسه IIHS، نمره "خوب" را کسب کرد.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نقد و بررسی ارزش خرید

شرکت کره­ ای هیوندایی خودرویی را روانه بازار ایران کرده که سروصدای زیادی به پا کرده است. خودرویی که تعداد محدودی از آن وارد بازار ایران شده است. این خودرو در بازار ایران رقبایی همچون بنز s کلاس، بی ام و سری۷، پورشه پانامرا و لکسوس ls۴۶۰ را در مقابل دارد که البته از همه این خودرو­ها ارزان تر است این در حالیست که از نظر امکانات از خودروهایی همچون بنز و بی ام و نیز پیشی می­ گیرد.

هیوندای سنتنیال,2012 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو