بررسی تخصصی آکورد 2013,EX-A

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هوندا آکورد,2013 EX-A

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۸.۸  
موتور: ۲۳۵۶
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۱۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۵

معرفی خودرو

خودروی سدان هوندا آکورد، بخاطر طراحی مجدد در سال ۲۰۱۳، از رقبای خود نظیر تویوتا کمری و هیوندا آزرا پیشی گرفته است. این خودرو بر خلاف خودروهای رقیب خود، در ابتدا بعنوان یک خودروی کوپه ارائه شد. اما در حال حاضر حتی مدل­های هیبرید آن نیز موجود می‌باشد. مدل ۲۰۱۴ آن نسبت به مدل قبلی خود، تغییر چشمگیری نداشته است. 
هوندا آکورد,2013 EX-A

نقد و بررسی فضای داخلی

پس از طراحی مجدد داخل هوندا آکورد به جرات می‌توان گفت در طراحی داخلی این خودرو از مواد باکیفیت استفاده شده است، که نظر هر کسی را جلب می‌کند. فضای سر و جلوی پای سرنشینان خوب و کافی می‌باشد. باریک بودن ستون‌های این خودرو باعث می‌شود، سرنشینان به خوبی از بیرون خودرو دیده شوند که در بیشتر خودروهای امروزی، این یک ضعف به حساب می آید. صندوق عقب این خودرو حجم متوسطی دارد ولی با خوابانیدن صندلی عقب می‌توانید فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. برخی از تجهیزات این خودرو شامل: سیستم کنترل هوای مجزا برای راننده و سرنشین، فرمان تلسکوپی، کنترل کروز، سیستم ناوبری (navigation)، صفحه مانیتور ۸ اینچی، تنظیم برقی صندلی جلو، سازگاری با USB/Ipod و اتصال با بلوتوث اشاره کرد.
هوندا آکورد,2013 EX-A

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروی هوندا آکورد از یک طراحی جذاب و به‌روز بهره می‌برد. در قسمت جلوی خودرو، برآمدگی روی کاپوت که از کناره جلو پنجره‌ی خودرو کشیده شده و همچنین چراغ‌ جلوهای کشیده، همراه با Daylight و وجود لوگوی شرکت هوندا روی جلو پنجره، باعث زیبایی هرچه بیشتر این خودرو شده است. در کنار خودرو شاهد خطوط برجسته‌ای هستیم که تا عقب خودرو کشیده شده است و در بیشتر خودروهای این کلاس، این طراحی دیده می‌شود. با وجود اینکه عقب این خودرو، طراحی ساده‌ای دارد، اما وجود دو لوله اگزوز کرومی، ظاهری اسپرت به عقب این خودرو بخشیده است. رینگ‌های این خودرو ۱۷ و ۱۸ اینچ می‌باشند.
هوندا آکورد,2013 EX-A

نقد و بررسی موتور

هوندا آکورد از موتور ۲۴۰۰ سی‌سی ۴ سیلندر خطی بهره می برد. این موتور قدرتی معادل ۱۸۵ اسب بخار تولید می‌کند. این خودرو دیفرانسیل جلو می‌باشد و گیربکس استاندارد برای این خودرو ۶ دنده اتوماتیک است.
هوندا آکورد,2013 EX-A

نقد و بررسی ايمنی

مشخصات ایمنی استاندارد هوندا آکورد عبارتند از: کیسه هوای کنار پنجره برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای پرده‌ای، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی و کنترل کشش، ترمز ضد قفل، دوربین عقب، سیستم هشداردهنده انحراف از مسیر، سیستم هشدار تصادف از جلو و همچنین سیستم Lane watch که زمانی که راهنمای سمت راست زده شود مانیتور نقاط کور راننده در سمت راست اتومبیل را نمایش می‌دهد.
هوندا آکورد,2013 EX-A

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو