بررسی تخصصی امگرند RV-7 2013,دنده‌ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۱۷۹۲
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰

معرفی خودرو

شرکت خودروسازی جیلی در سال ۲۰۰۹ سدان امگرند ۷را راهی بازار نمود. در واقع این خودور با هدف بدل شدن به اولین خودروی قدرتمند شرکت چینی جیلی برای رقابت با خودروهای بازار اروپا، طراحی شد. اگر خودرویی برای اروپا طراحی شود باید علاوه بر زیبایی و ایمنی، ویژگی‌های خاص دیگری نیز داشته باشد. همچنین با توجه به علاقه زیاد اروپایی‌ها به خودروهای هاچبک، یک سال پس از تولید امگرند۷ سدان، شرکت جیلی، خودروی هاچبک امگرند RV۷ را طراحی و به بازار معرفی نمود. امگرند RV۷ مشخصات ظاهری کلی و امکانات داخلی مشابه با سدان امگرند ۷را دارد، اما حجم صندوق آن تقریبا به نصف کاهش یافته است. حال این سوال پیش می‌آید که با وجود هاچبک‌های موجود در بازار از قبیل مزدا۲، تویوتا یاریس و ... آیا جیلی امگرند RV۷ توانایی این را دارد که مشتریان را راضی کند؟
جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی فضای داخلی

تودوزی این خودرو در دو رنگ بژ و مشکی ترکیب شده با نقره‌ای متالیک موجود است. داشبورد، فرمان و بالای پنل درب‌ها مشکی هستند اما صندلی‌ها، کفپوش و سقف داخلی خودور دارای مواد روشن‌تری هستند. به منظور ایجاد راحتی بیشتر برای سرنشینان جلوی این خودرو، شرکت جیلی قراردادی را با Lear USA منعقد کرده است که صندلی‌های تنظیم شونده در ۸ جهت را بر روی آن نصب کند. سرتاسر این خودرو پر است از جا لیوانی و فضاهای کاربردی دیگر. همچنین سقف آن دارای سانروف است تا در صورت نیاز، اجازه دهد که نور بیشتری وارد خودرو شود.
جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودرو جیلی امگرند RV۷از نظر ظاهر کلی به مدل سدان امگرند۷ شبیه است اما هاچبک شدن آن، بر زیبایی ظاهر این خودرو افزوده است. همچنین انحنای قسمت عقب، ظاهرش را نسبت به ظاهر ساده سدان این خودرو اسپرت‌تر کرده است. دیگر تغییرات زیبای این خودرو نیز شامل تورفتگی عمیق درب‌ها و نقش‌های روی کاپوت خودرو می‌باشد. طراحی رینگ‌های این خودرو همانند رینگ‌های پره‌ای امگرند۷ می‌باشد که دارای اجزای منحنی و جذاب می‌باشد. زه رینگ پره‌ای این خودرو هم به طور اختصاصی در RV۷ قابل انتخاب می‌باشد. خودرو RV۷ در رنگ‌های بسیار متنوع از قبیل نقره‌ای، آبی و قرمز موجود است.
جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی موتور

این خانواده هاچبک دارای سه موتور انتخابی است که یکی ۱۵۰۰ سی‌سی و دو مدل دیگر ۱۸۰۰ سی‌سی چهار سیلندر هستند. موتور ۱۵۰۰ سی‌سی دارای قدرت موتور مناسب ۱۰۷ اسب بخار، که یک گیربکس پنج دنده غیراتوماتیک به آن متصل شده است می‌باشد. با این مشخصات، شما می‌توانید در حدود ۱۸ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ برسید. بیشترین سرعت این خودرو نیز ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است. موتور ۱۸۰۰ سی‌سی اول این خودرو یک گیربکس پنج دنده غیر اتوماتیک به همراه داشت اما به دلیل حجم موتور بیشتر نسبت به موتور قبلی، توان تولید ۱۳۱ اسب بخار قدرت را دارا بود. این موتور می‌تواند از صفر تا ۱۰۰ را در عرض ۱۴ ثانیه طی نماید. آخرین موتور موجود برای این خودرو نیز حجمی برابر ۱۸۰۰ سی‌سی دارد ولی در اصل، حجم واقعی آن کمتر و برابر ۱۷۹۲ سی‌سی است. این موتور دارای ۱۳۸ اسب بخار قدرت که با گیربکس شش دنده اتوماتیک همراه است بوده و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن زیر ۱۱ ثانیه می‌باشد.
جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی ايمنی

خودروی امگرند RV۷ همانند مدل سدان این خودرو توانسته است امتیاز ایمنی چهار ستاره را از موسسه اروپایی NCAP دریافت کند. مشخصات ایمنی این خودرو شامل: کیسه هوای سرنشینان جلو، کیسه هوای جانبی برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای پرده‌ای برای ردیف جلو و عقب می‌باشد. از دیگر تجهیزات این خودرو می‎توان به ترمز ABS+EBD، کمبربند‌های سه نقطه‌ای باقابلیت پیش‌کشندگی اتوماتیک و باک بنزین ضد انفجار و ضد نشتی با ۶ لایه مواد پلیمری مخصوص اشاره کرد.      
جیلی امگرند RV-7,2013 دنده‌ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

امگرند RV-7