بررسی تخصصی امگرند 7 2013,دنده‌ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۰  
موتور: ۱۷۹۲
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰

معرفی خودرو

خودوری امگرند۷ یکی از بهترین خودور‌‌های صادراتی شرکت چینی جیلی می‌باشد. این خودرو که براساس قوانین و مقررات ایمنی اروپا طراحی شده، در سال ۲۰۰۹ وارد بازار شد و از آن سال تاکنون بدون تغییر باقی مانده است. برای خودروی امگرند۷ دو موتور با مصرف سوخت مناسب به همراه دو گیربکس وجود دارد که حق انتخاب خریدار را افزایش می‌دهد. خودروی امگرند۷ به میزان کافی جادار می‌باشد تا بتواند با رقبای موجود در بازار رقابت کند. همچنین قیمت مناسب این خودرو باعث افزایش فروش آن شده است. این خودرو در دو تیپ فول و نیمه‌فول در ایران وجود دارد.
جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل این خودرو طراحی سنتی‌تری دارد. صندلی‌های جلو خلبانی بوده و صندلی‌های عقب نیمکتی دونفره می‌باشد. لیکن در مواقع لزوم، می‌توان به صورت سه نفره نیز بر روی آن نشست. کابین جلوی خودرو به طور کامل بژرنگ بوده و داشبورد و بالای درب‌ها خاکستری می‌باشند که ترکیب رنگ زیبایی را به وجود آورده است. همچنین داخل خودرو با ترکیب رنگ مشکی و خاکستری هم موجود است. طراحی داخلی کنونی این خودرو شبیه ترکیبی از نیسان و تویوتا بوده و البته کمی هم ویژگی‌های ام‌جی را داراست. در سمت چپ فرمان خودرو، دکمه‌های بزرگ مربعی شکلی وجود دارند که مخصوص کارهایی مثل باز کردن درب صندوق و فعال کردن کشش سطحی می‌باشند. دکمه‌های فرمان در سه ردیف وجود دارند.
جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

از نظر فضای بیرونی، این خودرو دارای ظاهری بسیار شیک می‌باشد که نظر همگان را به خود جلب می‌نماید. درب موتور این خودرو دارای برجستگی‌های زیبایی بوده و خطوطی که در طراحی بدنه این خودرو استفاده شده، ظاهر آن را خاص نموده است، ولی در مجموع می‌توان گفت که این خودرو ظاهری ساده و زیبا دارد. شاید بتوان گفت که زیباترین قسمت ظاهر خودروی امگرند۷ رینگ چرخ پنج پره و ساده آن است. یک رینگ پنج پره آلیاژی نیز برای این خودرو موجود می‌باشد که ظاهری منحصر به فرد داشته و یادآور خودروهای پورشه می‌باشد.
جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی موتور

دو نوع موتور برای خودروی امگرند۷ موجود است. سطح پایه آن دارای موتور ۱۵۰۰ سی‌سی با گیربکس غیراتوماتیک که دارای ۱۰۷ اسب بخار قدرت و ۱۰۳ واحد گشتاور می‌باشد. نوع دوم موتورهای انتخابی این خودرو ۱۸۰۰ سی‌سی می‌باشد که ۱۳۱ اسب بخار قدرت و ۱۲۵ واحد گشتاور تولید می‌کند. آخرین مدل موتور خودروی امگرند هم ۱۸۰۰ سی‌سی است ولی قدرت آن ۱۳۶ اسب بخار و گشتاورش نیز ۱۲۶ واحد می‌باشد که با یک گیربکس CTV اتوماتیک همراه شده است (ایران). در کل عملکرد این خودرو نتوانسته است به خوبی نظرات را جلب کند زیرا شتاب صفر تا ۱۰۰ موتور ۱۵۰۰ سی‌سی آن برابر ۱۸ ثانیه و بیشترین سرعت ممکن هم حدود ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است. موتور ۱۸۰۰ سی‌سی اول شتاب صفر تا صدی برابر ۱۴ ثانیه دارد که حداکثر به سرعت ۱۷۸ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مدل CTV این خودرو کمی سریعتر است و در عرض ۱۳ ثانیه به شتاب ۱۰۰ می‌رسد اما بیشینه سرعت آن از مدل قبلی کمتر و حدود ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت است.
جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

نقد و بررسی ايمنی

خودروی امگرند۷، تنها خودروی چینی می‌باشد که توانسته است از موسسه اروپایی NCAP نمره ۴ ستاره را بدست آورد. مشخصات ایمنی این خودرو شامل: کیسه هوای سرنشینان جلو، کیسه هوای جانبی برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای پرده‌ای برای ردیف جلو و عقب می‌باشد. از دیگر تجهیزات این خودرو می‎توان به ترمز ABS+EBD، کمربند‌های سه نقطه‌ای باقابلیت پیش‌کشندگی اتوماتیک و باک بنزین ضد انفجار و ضد نشتی با ۶ لایه مواد پلیمری مخصوص اشاره کرد.      
جیلی امگرند 7,2013 دنده‌ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

امگرند 7

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید