بررسی تخصصی X3 2008,25 فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و X3,2008 25 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۷.۱  
موتور: ۲۴۹۴
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۵
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۸
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۷

معرفی خودرو

شرکت بی ام دبلیو مدل X۳ را به عنوان یک خودروی شاسی بلند نخستین بار در سال ۲۰۰۳ روانه بازار کرد. در بدو ورود، این مدل به علت ظاهر جذاب و قابلیت‌های رانندگی شهری مناسب، به خوبی از سوی بازار مورد استقبال قرار گرفت و همین استقبال باعث قرار گرفتن  X۳ با چند تغییر ظاهری بر روی خط تولید شد در کشور ما نیز با وجود قیمت نسبتاً بالا مورد استقبال خوبی قرار گرفت و به عنوان یک مدل اسپرت موردپسند جوانان معرفی شد. امروزه موافقان و مخالفان این خودرو بر این نظر معتقدند که این خودرو از نظر امکانات جدید، کم کم در حال قدیمی شدن است، بخصوص وقتی که این خودرو را با رقبای جدیدش مقایسه می‌کنیم، رقبایی که هم از نظر ساختار و هم قیمت بهترین هستند.
بی ام و X3,2008 25 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

با اینکه قسمت داخلیدر سال ۲۰۰۹ بدون تغییر باقی مانده، اما در کلاس خود داخل بسیار خوبی دارد. خودرویی که مورد تست ما بود دارای روکش صندلی قهوه‌ای تیره چرم و داشبورد مشکی بود که ترکیبی درجه یک را ساخته بود. چرم استفاده شده در این خودرو مانند همه خودروهای بی ام دبلیو، از کیفیت بالاتری نسبت به سایر خودروها برخوردار است.

صندلی‌های جلو راحت و جادار می‌­باشد و صندلی‌های عقب هم خیلی بد نیستند. فضای جلوی پای صندلی‌های عقب، به نسبت این کلاس متوسط است. این فضا تقریبا ۱ متر است، درحالیکه در مرسدس بنز GLK۳۵۰ برابر ۹۰ سانتیمتر، در ولوو XC۶۰ برابر ۹۲ سانتیمتر و در آئودی برابر ۹۵ سانتیمتر می­با­شد.

بهترین ویژگی بی ام دبلیو فضای صندوق عقب این خودرو می‌­باشد که در مقایسه با خودروهای این کلاس، دارای ارتفاع بیشتری است و وسایلی را که نمی‌توانید بصورت خوابیده قرار دهید مثل کیف گلف، به راحتی در آن جای می‌گیرد. فضای کف هم خوب و کم ارتفاع است و فضای راحتی را برای سرنشینان ایجاد کرده است. بی ام دبلیو بین سه مدلی که در بالا ذکر شد از نظر فضای صندوق بهترین گزینه است.

بی ام و X3,2008 25 فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

ظاهر بی ام دبلیو X۳ در فاصله ساله‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰  تغییر نکرده است و خودرو X۳ هنوز زاویه‌های ناشیانه، چراغ عقب و گلگیرهای عجیب را حفظ کرده است. نمی‌توان گفت که ظاهر این خودرو جذاب نیست، ولی به اندازه مرسدس بنز GLK۳۵۰، آئودیQ۵ و ولوو XC۶۰ زیبایی ندارند.
بی ام و X3,2008 25 فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

فرمان بی ام دبلیو X۳ مانند بسیاری از خودروهای بی ام دبلیو، کمی سفت است. درحالیکه عملکرد خوبی در سرعت بالا دارد، ولی هنگام پارک کردن کمی سفت می‌شود اما در کل فرمان دقیقی دارد. سواری این خودرو در بزرگراه خوب و راحت است، ولی در خیابان‌های پر چاله شهری حتی در سرعت پایین هم دارای ضربه می­‌باشد که البته این موضوع به مرور زمان بهبود یافته است. خودروی ولوو XC۶۰ در تست جاده نیز همین میزان حساسیت را نسبت به جاده نشان می‌­دهد. اگر بخواهیم بی ام دبیلو X۳ را از نظر کیفیت سواری با سایر رقبا مقایسه کنیم باید بگوییم که مرسدس بنز GLK۳۵۰ در بالاترین سطح قرار می‌گیرد.
بی ام و X3,2008 25 فول

نقد و بررسی ايمنی

خودروی بی ام دبلیو X۳ مدل ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در تست صورت گرفته توسط IIHS، بهترین نمره ممکن یعنی TSP را کسب کرد. که این نمره در تست تصادف گوشه‌های جلویی خودرو، ضربات کناری و تصادف از پشت بدست آمده است. سیستم کنترل پایداری و  کلیه کیسه‌­های هوا بر روی همه خودروهای X۳ بصورت استاندارد وجود دارد.
بی ام و X3,2008 25 فول

نقد و بررسی ارزش خرید

بازار دچار تغییرات زیادی شده و بی ام دبلیو X۳ از خیلی جهات قدیمی شده است. اگرچه عملکرد X۳ نسبت به گذشته بهتر شده، ولی هنوز در این کلاس قابل توجه نیست. خریداران خودرو به دنبال خودرویی هستند که تا حدی از امکانات و ویژگی‌های خوبی برخوردار باشد و قمیت مناسبی هم داشته باشد، که خودرو X۳ دارای این ویژگی‌ها نیست.
بی ام و X3,2008 25 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو