بررسی تخصصی سری 7 2008,740Li فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 7,2008 740Li فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۶/۵ لیتر در هر صد کیلومتر  
موتور: ۴۳۹۵ cc
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰ کیلومتر در ساعت
صفر تا صد (ثانیه): حدود۶ ثانیه
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۲ لیتر

معرفی خودرو

بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ دارای سه نسخه است که هرکدام ویژگی ­های ایده­ آلی برای مشتریان دارد. با همراه مکانیک همراه شوید تا به نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ بپردازیم. این خودرو همانند دیگر سدان­ های لوکس بی ام و با سقفی بزرگ، عملکرد فوق العاده خود، ظاهر لوکس و فضای ایده­ آل برای سرنشیان تعبیه شده است. البته تفاوت این سری که در سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ تولید شده است، ویژگی ­های پیشرفته آن هست که تفاوت­ های بسیار زیادی با سدان­ های قبلی بی ام و دارد. به رغم این مزایا، این نسل از سری ۷ موفق به فروش خوبی برای خودروساز افسانه­ ای شده است.

در کل می ­توان بدون هیچ اغراقی گفت شما این خودرو را دوست خواهید داشت اگر : دوست­دار یک خودرو با IQ بالاتر از خودتان هستید که این مدل همان است. تقریبا هیچ چیزی نیست که این خودروی هوشمند نتواند انجام دهد. به جرعت می­ توان ادعا داشت که فول آپشن این خودرو بهترین دفتر محرک را برای افراد تاجر ایجاد میکند.

و صد البته که شما این خودرو را دوست نخواهید داشت اگر : شما یک راننده سنتی هستید که مشتاق  دنبال کردن راه بی ام و نیست.

 

بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی فضای داخلی

اگر شما رانندگی نمی­ کنید، پس این خودرو محل خوبی برای استراحت است. مسافران عقب صندلی ­های خود را می توانند سرد یا گرم کنند که با توجه به تکنولوژی سال ساخت این خودرو که بیش از ۱۱ سال از آن گذشته است، عملکردی بی­ نظیر محسوب می ­شود. البته در اکثر نسخه­ های تولید شده از بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ در پشت سری صندلی ­های جلو برای سرنشینان عقب، صفحه نمایشی تعبیه شده است که باعث می­ شود سرنشینان از ماندن در فضای داخلی این خودرو لذت ببرند. دیگر نکاتی که به خوبی می­ توان از آن یاد کرد استفاده از بهترین مکان برای صفحه نمایشگر وسط داشبورد هست که بر خلاف اکثر خودروهای بازار ایران، این خودرو به­ طوری صفحه نمایش را جاگذاری کرده است که احساس مزاحمتی برای دیگر بخش­های خودرو نخواهید داشت. در کنار همه این ­ها، طراحی بی­ ظیر داشبورد چوبی نیز مورد دیگریست تا امتیاز خوبی برای نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ در بخش فضای داخلی نسیب شود. 
بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

این خودروی موفق شناسنامه­ هایی دارد که همه­ گان بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ را با این موارد می­ شناسند. این آیدی یا شناسنامه رینگ ­های معروف ۱۸ اینچی، چراغ­ های جلوی دوقلو و جلوپنجره­ای خشمگین و پرجذبه آن است.

اگر همین امروز این خودرو را مشاهده کنید اصلا باور نمی ­کنید که ظاهر این خودرو برای سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ است از همین رو، مدرن بودن این خودرو باعث شده است تا همانند بخش قبلی، در ظاهر بیرونی این خودرو نیز امتیاز خوبی برای نقد و بررسی بی ام و سری ۷ کنار گذاشته شود.

 

بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اگر شما خوش­ شانس باشید و دارای یک بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ باشید،  یکی از چرخ­ های عقب شما را در واکنش هدایت خودرو، کنترل و شتاب شگفت زده می­ کند. ترمز، نحوه هدایت شدن به گوشه ها و ثبات خودرو نمونه­ هایی از عملکرد های فوق ­العاده این خودرو است. گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته تغییرات دقیقی در اختیار شما قرار می دهد به طوری که  مدت زمان تاخیری برای خارج شدن از خط را از بین می برد­. موتور V-۸  ۴.۸ لیتری این خودرو بسیار قدرتمند است که شما می توانید گشتاور اضافی تولید شده آن را در هنگام حرکت احساس کنید. اگر شما واقعا عشق قدرت هستید موتور V-۱۲  این خودرو تزریق مستیم بنزین را ارائه میدهد که بیش از  ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند و برخلاف وزن نسبتا بالای این خودرو، بازخورد عالی دارد که این عوامل به­علاوه  ترمز مطمعن و سریع باعث شده است توجه تمامی کارشناسان خودرو را برای نقد و بررسی بی ام و سری ۷ جلب نماید.
بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی موتور

همان­ طور که در اول نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ گفته شد، این خودروی موفق دارای سه نسخه با موتورهای متفاوت است. همه مدل ها دارای گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک هستند. اما موتورهای آن­ها کاملا با هم فرق دارد که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت شایان ذکر است که باید بگوییم این سری دارای مدل های ۷۳۰، ۷۴۰ و ۷۵۰ است  :

موتور V-۸  ۴.۸ لیتری با ۳۶۰ اسب بخار سرعت و ۶۳۰۰ دور در دقیقه که ۳۶۰ فوت گشتاور در ۳۴۰۰ دور در دقیقه تولید می­ کند.

مصرف سوخت شهر / بزرگراه : ۱۵/۲۳ مایل بر گالن است .

 موتور V-۸  سوپر شارژر ۴.۴ لیتری با ۳۲۵ اسب بخار قدرت و ۶۲۰۰ دور در دقیقه که ۳۳۰ فوت گشتاور در ۳۶۰۰ دور در دقیقه تولید می­ کند.

مصرف سوخت شهر / بزرگراه : ۱۴ / ۲۱  است.

موتور V-۱۲  ۶ لیتری با ۴۳۸ اسب بخار قدرت و ۶۰۰۰ دور در دقیقه که ۴۴۴ فوت گشتاور در ۳۹۵۰ دور در دقیقه تولید می ­کند.

مصرف سوخت در شهر / بزرگراه : ۱۳ / ۲۰ است.

 

بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی ايمنی

ویژگ ی­های امنیتی این خوردو شامل : ترمز ضد قفل ، کنترل پایداری، کیسه­ های هوای جانبی در جلو، کیسه­ های هوای در قسمت زانوی صندلی راننده، سنسورهای کمک پارک در جلو و عقب، کیسه ­های هوای جانبی در عقب نیز اختیاری هستند (اکثردر خودروهای وارد شده در ایران، موجود نیست) و سیستم دید در شب که با استفاده از یک دوربین مادون قرمز برای نظارت بر موانع تعبیه شده است که مجموع این­ ها نوید خودرویی ایمن را دارد.

 

بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نقد و بررسی ارزش خرید

از ویژگی­ های مثبت این خودرو می­ توان به دسترسی فوق­ العاده به دکمه­ه ای داشبورد، عملکردی قدرتمند، ویژگی­ های پیشرفته با کیفیتی بالا و صندلی های کابین پر زرق و برق اشاره کرد که با توجه به قیمت آن راضی کننده ­ست اما موارد منفی مانند سیستم iDrive  پیچیده کار را برای تصمیم به خرید این خودرو با توجه به قیمت پرداختی سخت می­ کند. اما در کل به این خودرو در نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۸-۲۰۱۱ می ­توان نمره رضایت بخشی داد.

 

بی ام و سری 7,2008 740Li فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید