بررسی تخصصی سری 7 2007,740Li فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 7,2007 740Li فول

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروبی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ در زمان خود، کاپیتان خودروهای بی ام و نام داشت. علت این لقب،لوکس بودن این خودرو در کنار حفظ اصالت ظاهری خودروهای بی ام و بوده است. البته یک کاپیتان همیشه باید هوای طرفداران تیم خود را داشته باشد. از همین رو هست که بی ام و سری ۷سال ۲۰۰۵ از لحاظ قیمت و مقرون به صرفه بودن بی نظیر بوده است و با توجه به قیمت پرداختی،امکانات بسیاری به صاحب خودرو می رسد که باعث رضایت حداکثری شده است. در ادامه با همراه مکانیک همراه شوید تا به نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵ بپردازیم تا از ویژگی های مثبت و منفی این کاپیتان کهنه کار آشنا شوید.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی فضای داخلی

خودروبی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷، یکی از معدود خودروهایی است که با توجه به ست بودن رنگ داشبورد و رنگ صندلی ها توانسته است ظاهر مدرن و در عین حال لوکسی را تعبیه کند. در قسمت میانی داشبورد، لایه چوبی دیده می شود که از آن نیز نمی توان نکته منفی پیدا کرد و همچنان این کاپیتان با بی نقصی خود توانسته است دلبری خاصی برای طرفداران بی ام و داشته باشد. این سدان موفق آلمانی، در بالای داشبورد خود یک صفحه نمایش دارد که با توجه به سال تولید این خودرو، همچنان مدرن به نظر می رسد.البته برای صفحه کیلومترشمار نمی توان به این خودرو امتیاز خوبی نسبت داد اما دکمه های روی فرمان و یک رنگ بودن خود فرمان ظاهر زیبایی به این خودرو بخشیده است.درکل برای بخش فضای داخلی در نقد و بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ می توان امتیاز خوبیبه این کاپیتان داد. در ادامه با همراه مکانیک همراه شوید تا به نقد و بررسی فضای بیرونی خودروپرداخته شود.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودرونگاهی به جلوی کاپیتان بیندازیم. بی ام و سری ۷ سال۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ توانسته است با چراغ های خاص خودکه در قسمت بالایی آن دیلایت نیز دیده می شود، رضایت علاقه مندان بی ام و را به همراه داشته باشد.ظاهر جلویی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ به قدری موفق ظاهر شده است که بعد از گذشت بیش از۱۴ سال، همچنان جزو خودروهای با ظاهر زیبا حساب می شود که از همین رو خودرویی موفق دربخش ارزش خرید محسوب می شود.در قسمت های کناری و پشتی البته ظاهر خاصی دیده نمی شود و با توجه به ظاهر ساده کاپیتان درقسمت کناری و پشتی خود نمی توان امتیاز عجیبی به این خودرو داد اما در کل ظاهر بروز و ساده این خودرو ما را مجاب می کند تا به این خودرو امتیاز خوبی تعلق دهیم.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروبی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ با توجه به جعبه دنده ۶ سرعته تیپ ترونیک اتوماتیک خود و شتاب بسیار ایده آلی که دارد توانسته است در بخش تجربه رانندگی برای نقد و بررسی بی ام و سری ۷سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ رضایت بخش ظاهر شود.البته این خودرو در چهار سبک۷۴۵i ،۷۴۵Li ، ۷۶۰i و۷۶۰Li موجود است که ویژگی های منحصربه فردی دارند.ویژگی های ۷۴۵i : چرخهای ۱۸ اینچی، چراغ های اتوماتیک با باشرهایی با فشار بالا، چراغ ترمزهای تطبیقی، آینه های اتوماتیک، برف پاک کن های باران سنج، فرمان گرم کننده چندمنظوره چرمی، آینه دید عقب اتومایتک، سانرف، صندلی های چرمی و گرم سیستم ای درایو و سیستم تلفن همراه ویژگی های ۷۶۰Li : چرخ های ۱۹ اینچی، کنترل دیافراگ الکترونیکی، سیستم تعلیق عقب خودکار،کنترل فاصله پارک، سیستم کشش و پایداری، قفل درب اتوماتیک، سیستم آی درایو و صفحه نمایش عقب.با توجه به آپشن ها و امکانات رفاهی ایده آل این خودرو میتوان برای این بخش نیز امتیاز خوبی در نقدو بررسی بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ درنظر گرفت.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی موتور

موتوراین سری از خودروهای بی ام و در چهار سبک۷۴۵i ،۷۴۵Li ، ۷۶۰i و۷۶۰Li در دسترس است.البته که همه آنها دارای گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک نیز هستند که در بخش قبلی به آن اشاره شد.سدان ۷۴۵ Li و ۷۴۵i با موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری خود قدرتی برابر با ۳۲۵ اسب بخار در۶۱۰۰ دور در دقیقه دارد و با مصرف سوخت در شهر / بزرگراه : ۱۶ / ۲۴ عملکردی رضایتبخش از خود به جا گذاشته است.۷۶۰Li و ۷۶۰i با موتور ۱۲ سیلندر ۶.۰ لیتری با ۴۳۸ اسب بخار قدرت در ۶۰۰۰ دور در دقیقه مصرف سوختی برابر با در شهر / بزرگراه : ۱۳ / ۲۱ دارد.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی ايمنی

بی ام و سری ۷ سال ۲۰۰۵تا ۲۰۰۷ توانسته است حداکثر استانداردهای ایمنی را کسب نماید و در نتیجه،کاپیتان موفق به کسب ۵ ستاره از ۵ ستاره موجود در تستهای ایمنی استاندارد در اروپا شده است.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نقد و بررسی ارزش خرید

این خودرو به مقرون به صرفه بودن خود معروف هست که به صورت خلاصه می توان گفت با توجه به دینامیک فوق العاده، تجربه رانندگی در سطح جهانی، سیستم های پیشرفته ایمنی و صندلیهای لوکس هماهنگ با داشبورد اشاره کرد که خودرویی با ارزش در قبال مبلغ پرداختی محسوب می شود.
بی ام و سری 7,2007 740Li فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید