بررسی تخصصی سری 6 کوپه 2012,640i

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳/۵ لیتر در هر صد کیلومتر  
موتور: ۴۳۹۵ سی سی
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۴۵ کیلومتر در ساعت
صفر تا صد (ثانیه): حدود۵/۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰ لیتر

معرفی خودرو

شما یقینا این خودرو را دوست خواهید داشت زیرا  بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵)،  فراتر از قدرت قبل در بازار خودرو هست که با فناوری و ویژگی­ ها و مزیت­ های بسیاری ساخته شده است تا کارشناسان را مجاب کند در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i  مدل(۲۰۱۲-۲۰۱۵) امتیاز بالایی به این (کوپه - گرن کوپه) بی­ نظیر بدهند.

 این سری از (کوپه - گرن کوپه)­های بی ام و،  ارزان­تر و بزرگ­تر از مرسدس بنز SL  هست که مشتریان بیشتری را به نسبت به سمت خود سوق داده است؛ از طرفی دیگر شهرت بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) نسبت به جگوار  XK بیشتر هست و در کل این خودرو، خودرویی هست که در عین (کوپه - گرن کوپه) بودنش همه­پسند به­ شمار می ­آید. البته مدل سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) مدل به­ روز شده بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i به ­حساب می ­آید که موتور ۶ سیلندر آن از جمله بهبودهای این خودروست.

 

بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی فضای داخلی

طراحی فوق ­العاده کابین به همراه تسلط راحت راننده بر روی داشبورد و سایر آپشن­ های داخلی باعث شده است تا در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰iسال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) امتیاز خوبی برای قسمت­های فضای داخلی و تجربه رانندگی برای این خودرو کنار گذاشته شود. امتیاز منحصر به ­فرد این خودرو در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) کیفیت بالای داشبورد و قطعات داخلی است که برخلاف اکثر رقبای خود در این امر عملکردی عالی داشته است. جنس اکثر لوازم زینتی داخل خودرو نیز از چرم می ­باشد که با توجه به طبیعی بودن، فضای داخلی خودرو را از قبل بی­نقص ­تر می ­کند.
بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی بیرون خودرو

ظاهر بیرونی این خودرو، همانند اکثر دیگر خودروهای بی ام و دارای هویت همیشگی این شرکت خودروسازی آلمانی، با چراغ­ های معروف هست. البته این خودرو با توجه به (کوپه - گرن کوپه) بودنش، دارای ظاهری نسبتا کلاسیکی هست که همین امر باعث شده علاقه­ مندان به خودروهای (کوپه - گرن کوپه) زیاد از بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) استقبال نکنند اما نمی­ توان از ظاهر این (کوپه - گرن کوپه) ایراد گرفت و آن رابط کاربری ۶۴۰i (کوپه - گرن کوپه) هست که کمی ضعیف عمل کرده است. اما یکی از ویژگی­ های مثبت ظاهر این (کوپه - گرن کوپه)، چرخ ­های سبک آلیاژی ۱۸ اینچی هست که با سیستم نظارت بر فشار روی تایرها، توانسته است ویژگی­ های خود را به رخ سایر رقبا بکشاند.

اما ظاهر پشتی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) توانسته است خاص بودن خود را داشته باشد و نقطه اوج این مسئله چراغ ­های جدید و بی ­نظیر این خودرو هست که با کش و قوس ­های خود امتیاز خوبی را برای خود کنار گذاشته است.

 

بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی رانندگی خودرو

در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) برای تجربه رانندگی، با امتیازها و امکانات اید ه ­آلی مواجه  می ­شوید که باعث می ­شود این (کوپه - گرن کوپه)، از قبل هم دوست­داشتنی ­تر ظاهر شود. استفاده از مواد با کیفیت بالا، سیستم آی درایو برای کنترل تلفن، ناوبری بی ­نقص، عملکرد صوتی با کیفیت بالا از سرشناس ­ترین ویژگی­ های ۶۲۰i هست که رانندگی با این خودرو را لذت بخش کرده است. از صندلی­ های چرم این خودرو نگذریم که با کیفیت بالای خود باعث شده اند سرنشینان در مسافت­ های طولانی احساس آرامش داشته باشند. البته ارتقاهایی نیز در این خودرو نسبت به مدل­ های قبلی دیده می ­شود که می توان از اخرین ارتقا این مدل به : صفحه نمایش رنگی ۱۰ اینچی، سیستم تعلیق پیشرفته، چراغ­های اتوماتیک جلو و عقب، سنسورهای پارکینگ، سقف کاذب با قابلیت تنظیم شیب، استارت بدون کلید، جنس لوازم داخلی (چرم طبیعی)، فرمان تلسکوپی، کنترل از راه دور اتوماتیک، کروز کنترل و ویژگی های الکترونیکی شامل : بلوتوث و سیستم صوتی با ۹ بلندگو اشاره کرد که سرانجام می ­توان در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) برای تجربه رانندگی بهترین امتیاز را به این خودرو اهدا کرد.

 
بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی موتور

بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) شامل  موتور ۶ سیلندر توربو شارژر هست که حجمی برابر با ۳ لیتر دارد و در نهایت قدرت خود قادر هست  ۳۱۵ اسب بخار در ۶۰۰۰-۵۸۰۰ دور در دقیقه تولید کند و قدرت خود را با گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته به خودرو منتقل کند. عملکرد بی­ نظیر این خودرو در سرعت نیز دیده می­ شود که ۰ تا ۶۰ را می­تواند در ۵.۵ ثانیه طی نماید. از گشتاور این (کوپه - گرن کوپه) نگذریم که ۳۳۲ پوند گشتاور با ۱۴۰۰-۴۵۰۰ دور در دقیقه دارد.

مصرف سوخت شهر/بزرگراه : ۲۱/۳۱ است.

 

بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی ايمنی

تجهیزات ایمنی استاندارد این خودرو شامل : ترمز ضد قفل بر روی چهار چرخ با ویژگی های پیشرفته، کنترل کشش و ثبات و پایداری و کیسه­ های هوای جانبی جلو و زانو هست که در نتیجه این امکانات، ۵ ستاره­ای هست که بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵)  توانسته در تست ­های ایمنی یورو ان کپ کسب نماید و بهترین امتیاز را در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ (کوپه - گرن کوپه) ۶۴۰i سال (۲۰۱۲-۲۰۱۵) برای خود داشته باشد.

 

بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نقد و بررسی ارزش خرید

از ویژگی­ های منحصر به فرد این خودرو می­توان به موتور قدرتمند، طراحی داخلی فوق العاده، نرم ­افزار فوق­العاده و تنه نسبتا بزرگ اشاره کرد که در مقابل از ویژگی­ های منفی مانند کشیدگی زیاد صندلی­ های عقب و ورودی و خروجی تنگ این خودرو اشاره کرد که با توجه به قیمت پرداختی و (کوپه - گرن کوپه) بودن ۶۲۰i، می ­توان این خودرو را نسبت به هزینه پرداخت شده، ایده­ آل حساب کرد.

 
بی ام و سری 6 کوپه,2012 640i

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

سری 6 کوپه