بررسی تخصصی سری 6 کوپه 2005,630i فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

کسانی که پیگیر خودروهای بی ام و هستند از این مسئله اطلاع دارند که سری ۶ از این خودرو در دهه ۸۰ به عقب بازگشته بود، اما بی ام و سری ۶ در ۲۰۰۵ پرچم این کمپانی را به ارتفاعات با مشخصاتی جدید  برد که نقطه اوج این قضیه بی ام و سری  ۶ ۶۳۰ i بود که توانست در بازار نیز از موفقیت خود باعث بهره این غول خودروسازی شود.  البته مهم­ترین دلیل موفقیت این (کروک - کوپه)، دو برابر شدن سیلندرهای این خودرو در کنار اضافه شدن بیشتر قدرت موتور ۶۳۰i هست که در کنار چرخ ­دنده­ های بیشتر توانست بهترین عملکرد را از خود داشته باشد. در ادامه با همراه مکانیک همراه شوید تا به نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ بپردازیم تا با یکی از دلایل موفقیت بی ام و در اوایل قرن ۲۱ آشنا شوید.

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی فضای داخلی

در فضای داخلی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵، رنگ ­های تکی همانند رنگ فلزی قرمز و آبی  به همراه رنگ خاکستری دیده می­ شود که همین مسئله باعث شده است در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ در بخش فضای داخلی، بهترین امتیاز را برای این خودرو کنار گذاشت. البته از لوازم داخلی چرم نگذریم که با توجه به طبیعی بودن جنس وسایل و قطعات، کیفیت ساخت و متریال این خودرو نسبت به رقبا بهتر عمل کرده است.

از استفاده دکمه بجای سوئیچ و استارت نگذریم که با توجه به سال ساخت قدیمی این خودرو، تکنولوژی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه)، زیبایی داخلی این خودرو را دوچندان کرده است. البته جاگذاری صفحه نمایش ۶ اینچی این خودرو نیز نکته مثبت دیگری از این خودرو است که توانسته است توجه همه سرنیشنان را به خود جلب نماید تا در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ امتیاز خوبی در بخش فضای داخلی کسب نماید.

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

رسیدیم به بهترین قسمت در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ که توانسته است به قدری موفق ظاهر شود که بعد از گذشت نزدیک به  ۱۴ سال، همچنان در بین خودروهای (کروک - کوپه) قدرتمند باشد. این موفقیت را بیشتر مدیون چراغ ­های جلو و عقب خود است که همچنان جوانی خود را دارد. چراغ­ های جلو همراه با دیلایت و مه­ شکن­ های بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه)، در کنار جلوپنجره­ای همیشگی بی ام و در کنار حفظ اصالت این خودروسازی، ساختارشکنی کرده است و الگویی شد برای دیگر (کروک - کوپه)­های بی ام و که از همین رو بهترین امتیاز در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ برای بخش فضای بیرونی به این خودرو می­ رسد. 

از قسمت پشتی این خودرو نگذریم. در کنار چراغ ­های ساده و در عین حال زیبای این خودرو، مه ­شکن­ های غقبی دیده می­ شود که با طول زیاد و عرض کم خود توانسته است برای دوست­داران خودرو دلبری کند.

در کل بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵، خودرویی هست که گذر سالیان متعدد باعث نشده که جوانی خود را از دست بدهد و همچنان در بین (کروک - کوپه)­های جدید از لحاظ ظاهری می­تواند رقابت کند. اگر می­خواهید (کروک - کوپه)ی داشته باشید که با هزینه کمتری خودرویی با ظاهر جدید سوار شوید بهترین گزینه برای شما همین خودروست.

 

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ برای بخش رانندگی می ­توان به آپشن ­ها و امکانات رفاهی این خودرو اشاره کرد که با توجه به دارا بودن و بهره­ مندی این خودرو، امتیاز خوبی نیز نصیب این خودرو می ­شود. سیستم­ های صندلی، آینه ­ها، روشنایی در کنار امکانات دیگری مانند سنسورهای پیشرفته همانن سنسور باران باعث شده است تا این خودرو در این بخش نیز موفق باشد.

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی موتور

موتور V-۸  ۴.۴ لیتری این (کروک - کوپه) بی ­نظیر با ۳۲۵ اسب بخار قدرت در ۶۱۰۰ دور در دقیقه در کنار ۳۳۰ پند گشتاور با ۳۶۰۰ دور در دقیقه تولید می­ کند که با توجه به  مصرف سوخت شهر / بزرگراه : ۱۶ / ۲۴ توانسته است عملکردی نسبتا رضایت ­بخش در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ برای بخش فنی و موتوری داشته باشد.

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی ايمنی

بی ام و سری ۶ ۶۳۰ i (کروک - کوپه) سال ۲۰۰۵ از ۶ کیسه­ هوا بهره می ­برد که تعداد قابل توجهی محسوب می­ شود. البته تست ایمنی دقیقی از این خودرو دیده نشده است اما با توجه به سیستم ­های ترمز استاندارد مانند ABS، EBD، DSC، CBS اعتماد را به راننده القا می­ کند تا بتوان این (کروک - کوپه) را نیز همانند اکثر دیگر خودروهای بی ام و، قابل اعتماد بدانیم.
بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نقد و بررسی ارزش خرید

تنه بزرگ کوپه، سواری آرام، قدرت بی نهایت موتور V-۸ و طراحی ظریف داخل خودرو باعث شده است تا این خودرو را از هر لحاظ که حساب کنید، با قدرت خود ارزش خرید بالایی داشته باشد.

بی ام و سری 6 کوپه,2005 630i فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو