بررسی تخصصی سری 6 کروک 2010,630i

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳/۵ لیتر در هر صد کیلومتر  
موتور: ۴۳۹۵ سی سی
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۴۵ کیلومتر در ساعت
صفر تا صد (ثانیه): حدود۵/۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰ لیتر

معرفی خودرو

این خودرو با قدرت بالا، مشخصات عالی و بسیار مطلوب خود می­ تواند بیانیه ­ای باشد برای سایر رقبا که با توجه به گذشتن بیش از ۱۰ سال از تولید آن، همچنان در بازار خودرو می ­تازد. درحالی که ممکن است برخی از ویژگی ­های ظاهری بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) بحث­ های انتقادی زیادی را ایجاد کند اما موتور قدرتمند V۸ ، شاسی بسیار جذاب و قابلیت­ های استثنایی، این خودرو را تبدیل به یک رقیب جدی برای (کروک- کوپه)­های معتبری مثل مرسدس بنز، مازراتی، جگوار و پورشه می­ کند.

شما این خودرو را دوست خواهید داشت زیرا سرعت هیجان­ انگیز یک (کروک- کوپه) بزرگ V۸  اعتماد به نفس یک ماشین کلاس جهانی GT را به شما القا خواهد کرد و حس ورزشی شما را چند برابر می­کند. این خودرو دارای دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک است و همچنین امکانات عجیب و غریب دیگر که در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال  به تمامی این موارد خواهیم پرداخت.

 

بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی فضای داخلی

راحتی در این خودرو بسیار زیاد است که توسط صندلی­ های چرمی تامین می شود. از طراحی این صندلی­ ها نمی­ توان گذر کرد؛ صندلی­ هایی که در کنار طراحی زیبا، دارای کیفیت بسیار بالایی هست و ما را مجاب می ­کند تا در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) امتیاز خوبی برای بخش فضای داخلی کسب کند.

بی ام و  برای مشتریان سنتی خود سنگ تمام گذاشته است و برای انتخاب جنس اصلی قطعات داخلی این خودرو، چوب را انتخاب کرده­ اند. البته قسمت عقب بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) فضای بسیار کمی حتی برای کودکان دارد که از بزرگترین مشکلات این (کروک- کوپه) به­حساب می ­آید. بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) با استفاده از پنجره مشبک و لنزهای جدید با چراغ­های نواری و آیینه های تاشو قدرت را به دست گرفته است.

در قسمت پایانی نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) برای فضای داخلی می ­توان به تغییرات داخلی جدید این خودرو اشاره کرد که می ­توان از بروز شدن : سیستم آی درایو، فرمان برقی، صندلی ­های چرخ ­دار و سیستم کروز کنترل دینامیکی استاندارد نام برد که نتیجه این امکانات را می ­توانید در بخش تجربه رانندگی این خودرو مشاهده بفرمائید.

 

بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی بیرون خودرو

غول خودروسازی آلمانی برای کاهش وزن در این خودرو از پنل­ های آلمینیومی استفاده کرده است. به جز این مورد، شیشه ­های جلو و عقب و سقفی با حالت شیب دار به شخصیت تهاجمی این خودرو می­ افزاید تا در کنار وزن سبک آن، خودرویی بی ­نظیر را شاهد باشید. از چرخ­ های آلیاژی ۱۸ یا ۱۹ اینچ و یا حتی بزرگ­تر این خودرو نگذریم که با رینگ­ های جذاب خود توانسته است محبوبیت زیادی در بین مردم داشته باشد.

 
بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی رانندگی خودرو

برای یک خودرویی با قابلیت­ های فنی و ایمنی اطمینان بخش، سری ۶ درای تجربه رانندگی قابل توجهی است. اگر چه حتی  به اندازه (کروک- کوپه) سری ۳، این خودرو عملکرد  قدرتمندتری دارد. سیستم تثبیت کننده رول فعال این (کروک- کوپه) بزرگ را در گوشه نگه می دارد و سیستم تعلیق وزن بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) را حفظ می­ کند؛ همین مسئله باعث می شود تا رانندگی بین خطوط برقرار شود. لازم به ذکر است با صرف نظر کردن از انتخاب گیربکس دستی یا اتوماتیک قطعا شما از موتور v۸  ۴.۸ لیتری این خودرو لذت خواهید برد که می ­توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش بعدی نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) مراجعه نمائید.

 

بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی موتور

موتور V۸  بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰)، حجمی برابر با ۴.۸ لیتر دارد که قادر هست  ۳۶۰ اسب بخار قدرت در ۶۳۰۰ دور در دقیقه تولید کند تا قدرت خود را به گیربکس دستی و یا اتوماتیک این خودرو منتقل کند. گشتاور این خودرو ۳۶۰ فوت در ۳۴۰۰ دور دقیقه هست که در کنار سوخت ایده­آل و ۰ تا ۶۰ سریع این خودرو باعث شده امتیاز خوبی در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) برای بخش فنی کسب شود.

مصرف سوخت در شهر / بزرگراه :۱۵ /۲۲ (دستی ) ۱۵/۲۳ (اتوماتیک) می­باشد و این (کروک- کوپه) قدرتمند قادر هست ۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت را در طول ۵.۵ ثانیه طی نماید.

 

بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی ايمنی

تجهیزات استاندارد این خودرو شامل : کیسه­ های هوای صندلی جلو و زانو و کیسه­ های هوای جانبی، ترمز ضد قفل دیسکی و کنترل ثبات است. البته برخی از ویژگی­ ها با درخواست مشتری تعبیه می ­شود که می­ توان به سیستم دید در شب که با استفاده از یک دوربین تصویربرداری حرارتی برای ردیابی موانع در جاده تا ۱۰۰۰فوت در پیش روی خودرو هست اشاره کرد که با توجه به سال ساخت بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه)، می­توان ایمنی این خودرو را نکته مثبتی در نقد و بررسی بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) دانست.


بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نقد و بررسی ارزش خرید

بی ام و سری ۶ ۶۳۰ (کروک- کوپه) سال (۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰) دارای ویژگی­ هایی است که هرکس را می­ تواند مجاب کند تا به خریدن این خودرو استقبال نشان دهند. ویژگی های استاندارد این خودرو شامل : کنترل اتوماتیک از راه دور، فرمان چندکاره، فرمان تلسکوپی ، چراغ های زنون، کنترل ثبات و پایداری دینامیکی و ترمز ضد قفل پیشرفته هست که با توجه به هزینه پرداختی، رضایت­مند هست.


بی ام و سری 6 کروک,2010 630i

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو