بررسی تخصصی سری 5 2007,530i نیمه فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

این مدل از غول خودروسازی آلمان، بی ام و در سه سبک سدان، واگن و اسپرت در دسترس است که اکثرا در ایران سبک سدان این خودرو در دسترس هموطنان مان هست. بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) را می ­توان جایگزین بی ام و E۳۹ دانست. این خودرو به ­قدری در ظاهر خود انقلابی به پا کرده بود که اوایل همگان از این خودرو به زشتی یاد می ­کردند اما پس از گذشت مدتی این خودرو به دل همه نشست و در حال حاضر نیز جزو زیباترین خودروهای در بازار هست. حال با همراه مکانیک همراه شوید تا به نقد و بررسی بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) که خودروی انقلابی نیز نام دارد پرداخته شود.

 

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

چراغ ­های جلوی این خودرو اولین چیزیست که با مشاهده این خودرو به دل می­نشیند. با گذشتن بیش از ۱۰ سال از تولید این خودرو هم چنان بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) جزو زیباترین خودروهای بازار ایران هست که یکی از مهمترین عوامل این مسئله چراغ­های بروز این خودرو است. چراغی که با قوس زیبای خود دلبری می­کند و در کنار مه­ شکن های زیبای آن در نقد و بررسی بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) برای بخش ظاهری توجه همگان را جلب کرده است.

 حال نگاهی به قسمت کناری این خودرو بپردازیم؛ در قسمت کناری با خط مهندسی شده که در این خودرو تعبیه شده است ظاهر لوکسی را به این خودرو منتقل کرده است. نکته دیگر رینگ ­های لوکس این خودرو است که با رینگ­ های ۱۷ اینچی آلومینومی ظاهری زیباتر از قبل را به این خودرو منتقل کرده است. در قسمت پشتی نیز چراغ­ های دو رنگی استفاده شده است که در مجموع کارشناسان را مجاب می­ کند تا بیشترین امتیاز را برای نقد و بررسی بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) در بخش نمای بیرونی کسب نماید.

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰)، خودرویی با دیفرانسل عقب است و همین دلیل باعث می ­شود که هندلینگ خوبی داشته باشد و به راننده تجربه سواری لذت ­بخشی را بدهد. البته این تمام ماجرا نیست و با توجه به تجهیزات رفاهی و آپشن­ های ایده­ آل مانند : سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، کروز کنترل، دکمه ­های روی فرمان، بلوتوث و نمایشگر حس آرامشی را در عین رانندگی به شما منتقل می­ کند و همه این ­ها باعث می­ شود که در نقد و بررسی بی ام و سری ۵ (۲۰۰۳-۲۰۱۰) امتیاز خوبی در بخش تجربه رانندگی نصیب این خودرو شود.

 

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نقد و بررسی موتور

مدل ۵۳۰  سدان این خودرو دارای : موتور ۶ سیلندر ۳.۰ لیتری با ۲۲۵ اسب بخار قدرت که با ۵۹۰۰ دور در دقیقه قدرت خود را به گیربکس ۶ سرعته دستی خود منتقل می ­کند. میزان مصرف سوخت این خودرو در سوخت شهر / بزرگراه : ۱۸/۲۷ هست.

مدل ۵۲۵ : موتور ۶ سیلندر ۲.۵ لیتری با ۱۸۴ اسب بخار قدرت که با ۶۰۰۰ دور در دقیقه قدرت خود را به گیربکس ۶ سرعته دستی خود منتقل می­کند. میزان مصرف سوخت این خودرو در شهر / بزرگراه : ۱۷/۲۶ هست.

مدل ۵۴۵ : موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری با ۳۲۵ اسب بخار قدرت که ۶۲۰۰ دور در دقیقه قدرت خود را به گیربکس ۶ سرعته دستی خود منتقل می­ کند. میزان مصرف سوخت این خودرو در شهر / بزرگراه : ۱۵/ ۲۳ هست.

 

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نقد و بررسی ايمنی

بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) با داشتن کیسه ­های هوای جانبی و پرده­ای برای سرنشیان جلو و راننده در کنار سیستم­ های پیشرفته ترمز همانند : ABS، DTC، CBS و DSC توانسته است از ۵ ستاره موجود در تست­ های استاندارد اروپایی، ۵ ستاره را کسب نماید. البته دزدگیر و استارت بدون کلید از دیگر تجهیزات ایمنی این خودرو است.

 

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نقد و بررسی ارزش خرید

با همراه مکانیک همراه بودید تا به نقد و بررسی بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) بپردازیم. حال در مجموع از نکاتی که باعث می ­شود این خودرو از ارزش خرید بالایی برخوردار باشد می ­توان به شتاب بالا، کابین با کیفیت وکیفیت ساخت استثنایی اشاره کرد که باعث رضایت مشتری ­ها شده است.

البته این خودرو نسبت به سایر رقبا هزینه بالاتری دارد اما نکته ­ای که نمی­توان از آن عبور کرد این هست که قطعات بی ام و سری ۵ سال (۲۰۰۳-۲۰۱۰) به ­راحتی پیدا می­ شود.

 

بی ام و سری 5,2007 530i نیمه فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید