بررسی تخصصی وانت کارا تک کابین 1395,موتور 1700

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

/گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

bahmangroup carapickup2door

تصویر ۳۶۰ درجه خودرو

موتور 1700 1395

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳  
موتور: ۱۶۹۶
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۶۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۶
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۶ لیتر

معرفی خودرو

وانت مزدا که تولید آن به حدود سال‌های ۱۳۳۸ بازمی‌گردد، جزو قدیمی‌ترین وانت های ایران است و با استحکام و دوام خوب خود توانست نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند.اما به دلیل موتور قدیمی و تحریم ها جای خودش را به یک وانت ایرانی که از همون ساختار مزدا استفاده شده است. وانت کارا طرحی کاملا قدیمی و نوستالژیک دارد که همه را به یاد وانت مزدا می‌اندازد. هم‌اکنون تولید این وانت کاملا داخلی سازی شده  است و با نام  وانت ایرانی کارا، شاهد تغییراتی جزئی در طراحی چراغ، سپر، داشبورد و جلوپنجره هستیم.

 
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین مزدا کارا  نسبت به وانت مزدا قدیمی زیباتر شده است وعلاوه بر اضافه شدن ۲ عدد کیسه هوای ایمنی به داخل آن از استاندارد آلایندگی یورو ۴ برخوردار شده است.این خودرو دارای چهار مدل است که همگی دارای گیربکس ۵ سرعته دستی هستند.خودرو علاوه بر کیسه هوای ایمنی گفته شده در بالا دارای سیستم ترمز EBD و ABS است.با این وجود، کابین خودرو تغییرات بیشتری داشته و زیباتر از گذشته شده است و امکاناتی از جمله سیستم تهویه‌ی مطبوع از نوع کمپرسور مکانیکی با گاز R۱۳۴a را در خود جای داده است. وانت کارا در دو استایل بدنه تک‌کابین و دو کابین به فروش می‌رسد که مدل تک‌کابین آن با ۵۷۵ میلی‌متر طول بیشتر در قسمت اتاق بار می‌تواند ۳۰۰ کیلوگرم وزن بیشتری را در قسمت بار خود قرار دهد.

 
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نقد و بررسی بیرون خودرو

مزدا کارا در طراحی ظاهری حرف تازه‌ای برای گفتن ندارد و سال‌ها است که مشتریان با ظاهرقدیمی این خودرو آشنا هستند، اگر چه کابین مدل تازه‌ی آن به نسبت با تغییرات بیشتری  همراه بوده است. که این تغییرات برای کاهاش هزینه انجام شده استدر مورد ظاهر این خودرو باید گفت نسبت به وانت آریسان و وانت باردو خیلی بهتر عمل کرده است. درطراحی بدنه خودروی  کارا  تک کابین و دو کابین که علاوه برتداعی کردن شکل و ظاهر خودروی وانت مزدا که خودرویی  در بازار خودروهای باری تولید داخل بوده، تغییراتی در بخش شاسی ، تقویت کفی و بهبود بخش‌های دیگر بدنه جهت افزایش استحکام ایجاد گردیده است.

 
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نقد و بررسی رانندگی خودرو

از نظر رانندگی شاید بهتر است بگوییم وانت کارا هیچ تفاوتی با وانت مزدا نداره و کمی فقط در سیستم تعلیق بهتر است، سواری خشک ، فرمان پذیری سخت و عدم تعادل خودرو در پیچ های تند از نکات بد این وانت کارا دو کابین و تک کابین است.
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نقد و بررسی موتور

پیشرانه‌های ۴سیلندر وانت کارا دو کابین و تک کابین  با آرایش خطی دارای حجم‌های متنوعی از جمله ۱۷۰۰ و ۲۰۰ سی‌سی است که نوع ۱۷۰۰ آن توانایی تولید ۸۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۴۰ نیوتون‌متر را به‌ترتیب در ازای دورهای rpm ۵۰۰۰ وrpm ۲۵۰۰ دارد و نوع ۲ لیتری آن با حجم دقیق ۱۹۹۸ سی‌سی قادر به تولید ۹۵ اسب‌بخاردر ۵۰۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۱۵۱ نیوتون‌متر در ۲۵۰۰ دور در دقیقه است.  نسبت تراکم آن تقریبا ۱۰.۵ و مصرف سوخت ترکیبی آن به ازای پیمودن ۱۰۰ کیلومتر ۱۱ لیتر است. انتقال قدرت آن توسط جعبه‌دنده‌ی دستی ۵ دنده با کلاچ تک صفحه‌ی خشک صورت می‌گیرد.
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نقد و بررسی ايمنی

وانت کارا دو کابین  و تک کابین ،دارای  کیسه‌های هوا برای راننده و شاگرد و همچنین بهره‌گیری از ترمزهای ضدقفل و EBD است ،  که باعث شده وانت  کارا کمی ایمن‌تر ازوانت نزدا قدیمی باشد . گروه بهمن خودرو که با تغییراتی در شاسی خودرو و تقویت آن، استحکام بدنه وانت کارا،  را در برابر تصادفات بالاتر برده است. ترمزهای این خودرو در قسمت جلو از نوع دیسکی و در قسمت عقب از نوع کفشکی است و مزدا کارا به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) همراه با سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) مجهز شده است. 
گروه بهمن وانت کارا تک کابین,1395 موتور 1700

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو