بررسی تخصصی بسترن B50 1393,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی گروه بهمن بسترن B50,1393 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: حدود ۸ لیتر  
موتور: ۱۵۹۵
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۸ لیتر

معرفی خودرو

تولید بسترن B۵۰ از سال ۲۰۰۹ میلادی توسط خودروسازی FAW آغاز شد. بسترن یکی از زیرگروه های کمپانی چینی فاو است که پس از سال ۱۳۹۳ و همکاری گروه خودروسازی بهمن با این خودروساز چینی، به بازار خودرو ایران نیز راه پیدا کرد. پس از همکاری بهمن خودرو با شرکت ژاپنی مزدا، تولید خودرو بسترن از تجربیات قابل تأمل گروه بهمن است. . در بازار ایران بسترن B۵۰  تا سال ۱۳۹۳ تولید گردید. پس از توقف تولید این مدل در کمپانی فاو، خودروسازی بهمن نیز تولید آن را متوقف کرد. در ادامه با همراه مکنیک همراه باشید تا با ویژگی ها و مشخصات این خودرو اتوماتیک بیشتر آشنا شوید.
گروه بهمن بسترن B50,1393 -

نقد و بررسی فضای داخلی

با ورود به کابین خودرو، اولین نکته قابل توجه فضای مناسب جلوپا برای سرنشینان صندلی عقب خودرو است. طراحی داشبورد بسترن B۵۰  زیاد قدیمی وکسل کننده است.  به کار بردن دریچه کولر خلاقانه (تداعی کننده لوگو بسترن) به جای دریچه های مستطیلی معمولی یکی از تغییرات مثبت فضای داخلی این خودرو است. همچنین طراحی جدیدتر کلیدهای فرمان دهی در زیر صفحه نمایش خودرو، ساختار حرفه ای تر و جذاب تری را در مدل  B۵۰ پیدا کرده است. وجود کلیدهای کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل بر روی فرمان خودرو از دیگر نکات قابل توجه در کابین خودرو بسترن B۵۰ است.


گروه بهمن بسترن B50,1393 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

کمپانی فاو در ساخت این خودرو با استفاده از پلتفرم اولیه مربوط به مزدا۶ ژاپنی توانسته است رضایت تقریبی مشتریان را جلب نماید. در نگاه اول به بدنه خودرو بسترن بی ۵۰ وجود خط شانه خودرو بر روی درب ها و همینطور وجود سانروف بر روی سقف و در آخر وجود دو اگزوز در زیر سپر عقب توجه اولیه را به سمت خود جذب می کنند. این سه ویژگی باعث می شوند تا صاحبان این خودرو احساس تملک یک خودرو نسبتاً لوکس را داشته باشند و شاید به همین دلیل است که در بین طرفداران این خودرو، جوانان بیشترین سهم را دارند.
گروه بهمن بسترن B50,1393 -

نقد و بررسی موتور

از سیاست های اصلی بسترن، همکاری کردن با کمپانی های بزرگ خودروسازی دنیا است. یکی از مزیت های اصلی خودرو بسترن B۵۰ مربوط به ویژگی های فنی آن است که با توجه به همکاری مزدا و فولکس واگن توانسته است نسبت به دیگر محصولات چینی رتبه بالاتری را کسب کند. موتور بسترن B۵۰ از ۴سیلندر خطی تشکیل شده که ظرفیت ۱۶۰۰ سی سی را دارد و توانسته است استاندارد آلایندگی یورو۴ را کسب کند. اما شتاب صفر تا صد این خودرو حدود ۱۵ ثانیه است که چندان راضی کننده نیست. گیربکس اتوماتیک این خودرو از سازنده ای ژاپنی به نام Aisin است که از نقاط قوت خودرو بسترن B۵۰ به حساب می آید. سیستم تعلیق این خودرو نیز در کنار دیگر مشخصات فنی قابل قبول آن توانسته است رضایت صاحبان این خودرو را فراهم کند. استفاده ار فنربندی جناغی دوبل برای چرخ های جلو خودرو از مهم ترین نکاتی است که باعث بهبود عملکرد سیستم تعلیق بسترن B۵۰ شده است.

گروه بهمن بسترن B50,1393 -

نقد و بررسی ايمنی

از لحاظ ایمنی بسترن بی ۵۰ می توان به دو کیسه هوا و کمربند دوحالته اشاره کرد طبق گزارش های تست ایمنی چین این خودرو چندان ایمن عمل نکرده و فق توانسته ۳ ستاره را دریافت کند. البته در نسخه فیس لیفت این خودرو ایمنی بالاتر شده است .
گروه بهمن بسترن B50,1393 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو