بررسی تخصصی Q5 2016,نیمه فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی آئودی Q5,2016 نیمه فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

چه زمانی میتوان گفت که یک خودرو واقعا کهنه و قدیمی است؟ پاسخ به این سوال واقعا دشوار است،ولی ما مطمئنیم آئودی Q۵ اینگونه نیست.این خودرو با موتوری مشتمل از چهار سیلندر توربوشارژ قوی، مشخصات فنی برجسته ای دارد. داخل مدل Q۵ صندلی های درجه یک جادار که کهنه نمیشوند، درحالی که نمایی بیرونی آن شیک به نظر میرسد. متاسفانه آئودی Q۵ جدید با امکانات ایمنی امروزی از قبیل کروز کنترل تطبیقی ، دوربین های مخصوص پارک اطراف ماشین و کاهش برخورد از جلو با ترمز های آپدیت نشده است ولی شاید این خصوصیات امنیتی اهمیت زیادی برای دوستداران آئودی نداشته باشند، و به همان تجهیزات قدیمی آئودی اکتفا کنند. 
آئودی Q5,2016 نیمه فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

آئودی به خوبی میداند چگونه یک کابین لوکس را سرهم کند تا علی رغم کهنه شدن هنوز در مرکز توجهات قرار بگیرد. بعلت استفاده از متریال های مرغوب و با کیفیت محیط داخلی این خودرو اغوا کننده و درجه یک است.
تکنولوژی hit-or-miss درراه افتادن با رابط موسیقی آئودی یک یادگاری از زمان قبل است و یک جایگزین نا مناسب درصنعت اتصال USBاست
علاوه بر این بدون جهت یابی قطبنما و دکمه ها برای سیستم آئودی MIIدر جای نامناسبی در پشته مرکزی قرار دارد.جهت یابی کنترل ها در مرکز کنسول بین دسته صندلی هاو دسته دنده قرار دارد که دسترسی به آن راحت تر است. مدل های مجهزبه قطب نما متصل به سرویسهای آنلاین و به وای فای موبایل میباشند،یک صفحه نمایش به روز،تصورات ماهواره گوگل مپ را نمایش میدهد وهمراه یک دکمه  اضافی بالای دسته کنترل اصلی است.
 
آئودی Q5,2016 نیمه فول شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

بدون در نظر گرفتن اینکه شما چه سیستم انتقال قدرتی رو انتخاب میکنید آئودیQ۵  ۲۰۱۶ شتابی قابل قبول را ارائه میدهد که با تغییرات به سرعت پاسخگو است.. تیپ ۲ و تیپ ۳ در شتاب و مصرف سوخت کاملا با رقبای خود رقابت میکنند این در حالی است که نسخه هیبریدی از بهره وری سوخت بهتری برخوردار است.کیفیت رانندگی این خودرو خیلی بهتراز برخی مورد های لوکس است که ما خیلی قاطعانه توصیفش کردیم . با این وجود کمک فنر های اختیاری تغییرات زیادی را ایجاد کردند که کیفیت رانندگی بهتری را ارائه میدهند . در هر سانحه ای کنترل کردن با این استاندارد ها ، در سایه حرکت سریع  فرمان و حرکات منظم بدنه ای عالی است. در نهایت میتوان گفت این خودرو الهام بخش اعتماد به نفس در جاده است.
آئودی Q5,2016 نیمه فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو