بررسی تخصصی میتو 2015,فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی آلفارومئو میتو,2015 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۴
(لیتر) مصرف سوخت: ۷.۴  
موتور: ۱۳۶۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۷
صفر تا صد (ثانیه): ۸.۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۴۵

معرفی خودرو

خودروی میتو که کوچکترین خودروی شرکت آلفارومئو است، ظاهری مشابه دیگر خودروهای زیبای ایتالیایی دارد. با این وجود، تغییر در ظاهر و بهبود عملکرد موتور، زمان، اثر خود را بر این خودروی کوچک شرکت آلفارومئو گذاشته و مشکلات یکی پس از دیگری خود را نشان می‌دهند.
آلفارومئو میتو,2015 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

میتو در قبال زیباسازی داخل خودرو بر اساس خودروی فیات پونتو در اواخر سال ۲۰۱۳ و استفاده از مواد بهتر در داخل خودرو و تودوزی‌ها، پیشرفت خوبی داشت. متاسفانه بسیاری از کارشناسان خودرو معتقدند که این طراحی داخلی انسجام کافی را نداشته و در مقایسه با خودروهای رقیب از کیفیت و راحتی کمتری برخوردار است. البته فضای داخلی خودرو رضایت بخش می‌باشد، به نحوی که فضای قسمت جلوی خودرو بسیار زیاد ولی در قسمت عقب، مسافران برای فضای جلوی پا و بالای سر کمی مشکل خواهند داشت. صندوق این خودرو به اندازه کافی بزرگ بوده ولی لبه صندوق کمی بالا است که گذاشتن وسایل حجیم را در صندوق خودرو با مشکل مواجه می‌کند. با همه این اوصاف، فضای داخلی برای خودرویی در این سطح منطقی است. این خودرو در اواخر سال ۲۰۱۳ معرفی شد. استفاده از صفحه لمسی رنگی داشبورد این خودرو بسیار راحت است. دید عقب کمی مشکل‌دار بوده، پس با دقت بیشتری باید به عقب نگاه کرد.
آلفارومئو میتو,2015 فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

در مورد کیفیت فرمان‌پذیری خودروی میتو نظرات متفاوت است. برخی کارشناسان از فرمان پذیری آن بسیار راضی‌اند و معتقدند که بسیار راحت می‌باشد و برخی دیگر می‌گویند که کنترل خودرو چندان خوب نیست و دقت فرمان کمی دارد. در کل درمورد کیفیت سواری این خودرو نظرات متفاوت است. این خودرو در دست‌اندازها و چاله‌های موجود بر سر راه در سرعت بالا به طور غیر قابل قبولی سفت است. در مورد وضعیت دقت فرمان خودروی میتو بیشتر افراد معتقدند که در سری خودروهای شرکت آلفارومئو در حالت دینامیک بهترین فرمان را دارد زیرا نرم و روان است و دو حالت دیگر ارزش استفاده را ندارند ولی برخی دیگر بر این باورند که فرمان این خودرو در حالت دینامیک خوب نیست و بسیار تیز است بدون داشتن دقت کافی به‌هرحال در این باره همه چیز مبهم است.
آلفارومئو میتو,2015 فول

نقد و بررسی موتور

موتور بنزینی ۱۴۰۰ سی‌سی میتو مجهز به سیستم TwinAir با توان ۱۴۰ اسب‌بخار که در حالت Cloverleaf به ۱۶۸ اسب بخار نیز می‌رسد، می‌باشد. عملکرد این موتور مدرن، امکان انتخاب یک خروجی قوی یا کاهش تولید گازهای آلاینده را، بسته به سبک رانندگی، در اختیار راننده می‌گذارد. این موتور، در زمینه‌ی مهندسی خودرو و از نظر فن‌آوری، عملکرد و سازگاری با محیط زیست، از برترین نمونه‎های موجود در دنیا می‌باشد. موتور میتو شتاب صفر تا صدی برابر ۸.۲ ثانیه دارد. همچنین میزان مصرف آن در سیکل ترکیبی برابر ۵.۵ لیتر در صد کیلومتر است. وجود سیستم stop-start و MultiAir نیز به بهبود مصرف سوخت خودرو و همچنین کاهش تولید گازهای آلاینده کمک می‌کند.
آلفارومئو میتو,2015 فول

نقد و بررسی ايمنی

خودروی آلفارومئو میتو در قسمت ایمنی نمرات خوبی را دریافت کرده است و این به علت وجود ۷ کیسه هوا شامل یک کیسه هوای زانویی راننده، سیستم کنترل کشش و صندلی کودک Isofix  به صورت استاندارد می‌باشد که کمک کرده تا این خودرو نمره ۵ ستاره را در تست تصادف NCAP اروپا دریافت کند. در قسمت ایمنی کودک، خودروی میتو نمره ۳ ستاره و در ایمنی عابر پیاده، نمره ضعیف دو ستاره را کسب کرد. 
آلفارومئو میتو,2015 فول

نقد و بررسی ارزش خرید

قیمت تقریبا بالای MiTo نشان می‌دهد که این خودرو از بیشتر خودروهای لوکس همسطح گرانتر است و این موضوع، رقابت را برای این خودرو در بازار این سطح کمی مشکل کرده است.
آلفارومئو میتو,2015 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید