سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟

پاسخ دهید

علی زارع

مشاور ارشد

انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردم

تعویض روغن و سرویس دوره ای در محل

توسط مکانیک ماهر و مورد اعتماد

تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، ، فیلتر هوا، تنظیم باد چرخ‌ها و ...

مشاهده هزینه و ثبت سفارش آخرین سرویس های انجام شده
بیشتر بدانیم
  • تشکیل پرونده فنیخودرو به صورت رایگان

  • به روزرسانی و ارائه هشدارهای سرویس رایگان

  • ارایه خدمت در زمان و محل مد نظر مشتری

  • تضمین مواد مصرفی، تضمین رضایت صددرصدی مشتری

  • پشتیبانی رایگان و پاسخگویی به سوالات فنی، ارائه کارت مشترکین

حتما برای شما هم پیش آمده است که به دلایلی زمان تعویض روغن، شمع یا.... موارد مصرفی خودروی خود را فراموش نمایید. حتی بعضی از افراد از زمان تعویض لوازم مصرفی خودروی خود خبر ندارند. همراه مکانیک برای رفع این مشکل افراد مختلف اقدام به راه‌اندازی خدمت تشکیل و ثبت پرونده فنی خودرو برای افراد نموده است. این خدمت از سوی همراه مکانیک به صورت کاملا رایگان ارائه‌ شده و اشخاص با ثبت اطلاعات حال حاضر خودروی خود نظیر کیلومتر فعلی، آخرین کیلومتر تعویض روغن انجام‌شده، تسمه تایم، تسمه دینام و تسمه کولر تعویض‌شده، شمع و وایر تعویض‌شده و به صورت کلی تمامی اطلاعات سرویس‌های دوره‌ای خودرو، این امکان را فراهم می‌آورند که همراه مکانیک در سررسید سرویس‌های دوره‌ای خودروی افراد با آنان تماس برقرار نموده(تلفنی، پیامکی، شبکه‌های اجتماعی و .....) و موارد سررسیدشده را به آنان یادآوری نماید. لازم به ذکر است که علاوه بر یادآوری سررسید سرویس‌های دوره‌ای خودرو، همراه مکانیک، در صورت تمایل افراد، تمامی خدمات سرویس‌های دوره‌ای خودروهای ایشان را در محل مورد نظر و زمان مورد نظر جهت دقیق و به روز بودن اطلاعات ثبت‌شده در پرونده فنی، همراه مکانیک در بازه‌های زمانی 60 روزه با ایشان انجام می‌دهد. مشترکان طرح، تماس برقرار نموده و اطلاعات خودروی افراد را به روز می‌نماید.

جهت ثبت سفارش فرم زیر را پر کنید

و یا با شماره ۶۶۵۱۱۵۵۸-۰۲۱ تماس بگیرید

همراه مکانیک - سازنده - مدل - سال 

آخرین سرویس دوره ای های انجام شده توسط همراه مکانیک (لیست کامل)

سوالات متداول

شرکت همراه مکانیک چه سرویس‌هایی از خودرو را در محل انجام می‌دهد؟

شرکت همراه مکانیک تمامی سرویس‌های دوره‌ای خودرو نظیر تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر سوخت، تسمه دینام، تسمه کولر، لنت جلو وعقب، شمع و وایر، باتری، لاستیک و سایر مواردی که در دسته موارد مصرفی و دوره‎‌ای خودرو قرار می‌گیرد را در محل مورد نظر مشتری انجام می‌دهد.

آیا تعویض روغن موتور خودرو در محل مورد نظر مشتری با تجهیزات متفاوتی نسبت به تعویض روغن در تعمیرگاه صورت می‌گیرد؟

خیر، تمام تجهیزات مورد استفاده در تعمیرگاه، روغن و فیلترهای مورد استفاده به محل مورد نظر مشتری حمل شده و در همان محل تعویض روغن صورت می‌گیرد.

تعویض روغن خودرو که توسط شرکت همراه مکانیک در محل مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد، با استفاده از باز کردن پیچ تخلیه روغن از زیر می‌باشد یا دستگاه ساکشن؟

سرویسکاران همراه مکانیک از هر کدام از دو روشی که مشتریان ترجیه بدهند نسبت به تعویض روغن موتور خودروی مورد نظر اقدام می‌نمایند. البته می بایست روش درخواستی توسط مشتریان گرامی به کارشناس فروش شرکت اعلام گردد.

تعویض روغن خودروها در چه مدت زمانی انجام می‌شود؟

زمان انجام خدمت بسته به نوع خودرو متفاوت است. اما گفتنی است با توجه به تجربه خدمات انجام شده توسط شرکت همراه مکانیک، فرایند تعویض روغن و فیلترهای مربوطه، بین 15 الی 30 دقیقه در تمامی خودرو‌ها می‌باشد.

چگونه پس از استفاده از سرویس همراه مکانیک از تخلیه کامل روغن و عدم وجود روغن سوخته در موتور مطمئن شوم؟

دستگاه‌های ساکشن به‌کار رفته توسط سرویسکاران همراه مکانیک علاوه بر قدرت مکش فوق‌العاده‌ای که دارند، دارای نشانگر حجم روغن مکش‌شده خودرو می‌باشند که نشان‌دهنده تخلیه کامل روغن موتور و عدم وجود روغن در موتور خودرو می‌باشند. مقدار مختصری روغن در فیلتر خودرو باقی می‌ماند که آن نیز با تعویض فیلتر روغن تخلیه می‌گردد. در مورد تخلیه از زیر خودرو نیز اگر پیچ تخلیه روغن به درستی باز شود(هرز شدن پیچ کارتل بر اثر باز و بسته شدن آن، باعث آسیب به این پیچ می شود) تمام حجم روغن تخلیه شده و میزان مختصری از آن نیز با تعویض فیلتر روغن تخلیه می‌گردد.

پرونده فنی چیست و چه کاربردی دارد؟

شما همیشه یک مکانیک در کنار خود دارید. پرونده فنی خدمتی از طرف همراه مکانیک می‌باشد که با تشکیل آن، وضعیت فنی خودروی ثبت‌شده، تحت کنترل شرکت همراه مکانیک قرار خواهد گرفت. در این خدمت، افراد پس از ثبت خودروی خود و ارائه اطلاعات اولیه، نظیر کیلومتر حال حاضر خودرو، کیلومتر آخرین تعویض روغن، شمع و ......، به صورت مرتب در بازه‌های سررسید سرویس‌های دوره‎‎‌ای خودروی خود، توسط همراه مکانیک از این موارد مطلع می‌گردند تا تاریخ سررسید این سرویس‌های خودروی خود را فراموش نکنند. در این طرح در بازه‌های زمانی 2 ماهه نیز همراه مکانیک نسبت به به روزرسانی اطلاعات خودروی افراد از طریق برقراری تماس تلفنی اقدام می‌نماید. لازم به ذکر است که ارائه این خدمت برای مشترکان همراه مکانیک کاملا رایگان می‌باشد.

کارت باشگاه مشتریان همراه مکانیک چیست و چه کاربردی دارد؟

کارت باشگاه مشتریان همراه مکانیک، کارتی با کد 16 رقمی یکتا بوده و مخصوص مشتریانی است که از خدمات سرویس‌دوره‌ای شرکت استفاده کرده باشند. افراد صاحب این کارت می‌توانند در تمام طول ساعات کاری شرکت، هرگونه سوال و مشکل فنی در زمینه خودرو را از مشاوران این شرکت به صورت رایگان پرسیده و پاسخ آن را دریافت دارند. همچنین در صورت نیاز به حضور کارشناس فنی در محل مورد نظر مشترک، همراه مکانیک نسبت به اعزام کارشناس فنی، در محل مورد نظر مشترک با تخفیف ویژه اقدام می‌نماید. علاوه بر این، دارندگان این کارت، از سایر خدمات شرکت نظیر کارشناسی، خرید و فروش سفارشی و نمایشگاه نیز با تخفیف ویژه استفاده خواهند نمود.

بهترین زمان تعویض روغن در چه کیلومتر سررسیدی است؟

بسته به سطح کیفی روغن مورد استفاده در خودرو و میزان فشاری که راننده به خودرو وارد می‌نماید، کیلومتر سررسید تعویض روغن خودرو تعیین می‌گردد.

بهترین روغن برای خودروی من چیست؟

در شرکت سازنده هر خودرو، برند روغن خاصی پیشنهاد شده است. علاوه بر روغن‌های مشخص شده خارجی، می‌توان از نمونه‌های ایرانی با شرایط مشابه استفاده نمود. در وب‌سایت همراه مکانیک می‌توانید تمامی روغن‌های پیشنهادی متناسب با هر خودرو را مشاهده نمایید.

من زیاد رانندگی نمیکنم، آیا باز هم لازم هست روغن خودرو را عوض کنم؟

در دفترچه خودروها می بایست این موضوع را ثبت نمود. اغلب بازه تعویض روغن برای هر خودرو به دو صورت تعیین می‌شود. به عنوان مثال هر شش ماه یکبار یا هر 7000 کیلومتر. در این شرایط می بایست اولین بازه را مد نظر قرار داد. اگر خودروی شما تا مدت زمان اعلامی کارخانه، کیلومتر مشخص شده را نپیموده بود، بهتر است نسبت به تعویض روغن آن اقدام نمایید.

آیا همیشه باید از نوع خاصی از روغن که تا بحال تهیه می کردم، استفاده کنم؟

نیازی نیست که دقیقاً از برند خاصی از روغن استفاده کنید. عوامل تعیین کننده در روغن، سطح کیفی (تقسیم شده به 3 حالت معدنی، نیمه سنتتیک و تمام سنتتیک) و درجه گرانروی آن می‌باشد. کارشناسان ما می‌توانند بسته به نوع خودروی شما، بهترین پیشنهادها را ارائه کنند.

چه تضمینی برای کیفیت و صحت کار سرویسکاران شرکت همراه مکانیک می‌باشد؟

شرکت همراه مکانیک از سرویسکاران باتجربه و متبحری بهره می‌برد که آزمون‌های تعیین صلاحیت این شرکت را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. علاوه بر این، برپایه شعار این شرکت که تضمین رضایت 100 درصدی مشتری می‌باشد، ما خود را موظف می‌دانیم تا در صورت بروز هرگونه نارضایتی در عملکرد سرویسکاران یا قطعات به کار رفته، تا 72 ساعت نسبت به تامین رضایت کامل مشتری اقدام نماییم.

آیا برای هر ماشین سرویسکار مخصوص به خود آن خودرو استفاده می‌گردد؟

شما همیشه یک مکانیک در کنار خود داریدهمراه مکانیک با ایجاد تیم فنی و مجرب در زمینه سرویس‌های دوره‌ای خودرو، نسبت به اعزام سرویس‌کار، متناسب با نوع خودروی شما اقدام می‌نماید. بدیهی است که افراد مختلف جهت سرویس خودروهای مختلف به کار گرفته شده و بسته به نوع خودرو و نوع سرویس دوره‌ای مورد نیاز، سرویسکار خودروی شما تعیین می‌گردد

چگونه از جنس قطعات مورد استفاده و نو بودن آن اطمینان حاصل نماییم؟

سرویسکاران شرکت همراه مکانیک موظفند در صورت درخواست مشتری، مدارک مبتنی بر اصالت قطعات مورد استفاده در سرویس خودرو را ارائه داده و با قطعه مورد استفاده مطابقت دهند.