سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟
انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردمانتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

حفظ خودرو و جلوگیری از سرقت آن به‌عنوان یکی از باارزش‌ترین سرمایه‌های افراد دغدغه ایست که تولیدکنندگان لوازم جانبی و برقی خودرو با تولید انواع و مدل‌های مختلف دزدگیر در صدد رفع آن برآمده اند. شرکت استیل‌میت از رهبران بازار در شرق آسیا و از تولید کنندگان برتر جهانی در تولید لوازم برقی خودرو تولیدکننده مدل N از دزدگیر تصویری می‌باشد که توسط شرکت همراه مکانیک به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد. این محصول با برخورداری از ویژگی‌هایی مانند هشدار توسط ریموت از راه دور در صورت بروز اتفاق برای خودرو، قرار گرفتن در حالت با‌صدا یا بی‌صدا، قفل یا باز کردن خودکار درب خودرو، ضد سرقت بودن، توان قرار گرفتن در حالت فعال و یا غیر فعال، خاموش‌کردن خودرو در صورت نیاز (سرقت یا...) ، بستن خودکار پنجره‌ها و ... توانسته‌است امنیت بالایی را برای خودروی کاربران فراهم آورد.

اطلاعات عمومی

کمپانی
استیل میت
مدل
888N
ریموت تصویری
دارد
قابلیت قفل کردن در خودرو
دارد
گارانتی
یک سال
ولتاژ مصرفی
12 ولت
ضد سرقت
دارد همراه با هشدار توسط ریموت
جریان راه اندازی
کمتر از 20 میلی آمپر
تعداد ریموت قابل کد دهی
تا دو ریموت
حالت بی صدا
دارد
قابلیت جست‌و‌جو در پارکینگ
دارد
قدرت آژیر
105 تا 125 دسی‌بل
قابلیت بستن پنجره خودرو
دارد
هشدار توسط ریموت
دارد

ریموت دزدگیر سری N استیل میت:

از مهم‌ترین عملکردها و تفاوت اصلی این دزدگیر با دزدگیرهای ساده در این می‌باشد که در زمانی که شما به دور از خودروی خود هستید در صورتی که اتفاقی برای آن رخ دهد، ریموت دزدگیر از طریق بوق و ویبره و همچنین فلاش زدن قسمتی از صفحه تصویر دزدگیر به شما هشدار خواهد داد. باطری ریموت این دزدگیرها شارژی است و کاربران آن دغدغه اتمام باطری را نخواهند داشت، همچنین صفحه نمایش ریموت که به زیبایی طراحی گشته‌است دارای یک بک لایت LED است که موجب می‌شود به هنگام شب صفحه نمایش LCD آن به‌خوبی قابل دیدن باشد. از سیستم مرکزی دزدگیر تا به دو ریموت می‌توان کددهی کرد و در صورتی که یکی از ریموت‌ها گم شود با ریست کردن کددهی استفاده از آن ریموت گم شده توسط دیگران از بین خواهد رفت. ریموت با قابلیت رمزگذاری این امکان را فراهم کرده است که تنها مالک خودرو در صورت تمایل بتواند از آن استفاده کند.

ویژگی‌های دزدگیر تصویری استیل‌میت:

زمانی که سیستم پارک و در حالت هشدارباشد با کوچک‌ترین تحریک بدنه خودرو، آژیر 3 بار به صدا در می‌آید و چراغ‌ها روشن و خاموش می‌شوند و موتور از حرکت باز می ایستد. ریموت 5 بار بوق زده و همزمان دو بار به حالت ویبره درآمده و صفحه ال سی دی فلاش می زند. و این روند یکبار تکرار می شود.

اگر 15 ثانیه پس از بار اول سنسور دوباره تحریک شود و یا در خودرو باز گردد آژیر 30 ثانیه به صدا در می‌آید چراغ‌ها روشن و خاموش خواهند شد و موتور از حرکت باز می ایستد، ریموت نیز حدود 30 ثانیه بوق می زند و 8 بار به حالت ویبره هشدار خواهد داد، صفحه ریموت نیز به صورت ممتد فلاش خواهد زد. اگر کاربر سیستم را در حالت بی‌صدا قرار داده باشد تمام افعال بالا به جز به صدا در آمدن آژیر انجام خواهند شد.

دیگر ویژگی‌های دزدگیر استیل‌میت:

از دیگر ویژگی‌های دزدگیر استیل‌میت سری Nمی‌توان به قفل کردن درب خودرو و هشدار در صورت باز بودن آن اشاره کرد. 15 ثانیه پس از روشن شدن موتور خودرو، خواهید توانست درب خودرو خود را به‌وسیله ترمز قفل کنید. هنگامی که موتور خودرو از حرکت باز ایستد درب خودرو به صورت خودکار باز خواهد شد. در هنگام رانندگی و یا در زمان پارک در صورتی که سیستم هشدار فعال باشد اگر هر کدام از درهای خودرو به‌خوبی بسته نباشند، سیستم دزدگیربه مالک خودرو هشدار خواهد داد. دزدگیر قابلیت پشتیبانی از صندوق‌پران را دارد و دو سنسور حساسیت ریزموجی و کج‌شدگی را پشتیانی می‌کند که به افزایش امنیت خودرو بسیار کمک خواهند کرد.  همچنین در صورت به سرقت رفتن خودرو به سادگی می‌توان توسط ریموت موتور را از کار انداخت و آژیرهای خودرو را به صدا درآورد.

عیب‌یابی در صورت بروز اشکال:

  • بهتر است باطری‌های ریموت هریک سال یک بار تعویض گردند
  • هنگام تحریک شدن دستگاه آژیر صدا نمی دهد:  باید اتصالات را بررسی کرد و یا ممکن است تنظیمات ریموت دستگاه را در حالت بی‌صدا قرار داده باشد.
  • در هنگام نصب دستگاه آژیر مداوما صدا می‌دهد: ممکن است سوکت بر عکس متصل و یا اتصالات دچار نقص باشند.
  • در اثر عبور خودرویی سنگین از کنار خودرو آژیر به صدا در می‌آید: سنسور شوک می‌بایست تنظیم گردد

آژیر 10 ثانیه بعد از قفل کردن خودرو به صدا در می‌آید: سنسور شوک ممکن است در حالت بسیار حساس باشد، اتصالات سیمی باید چک شوند.