سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟

پاسخ دهید

علی زارع

مشاور ارشد

انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردم


  • کمپانی :

  • رنگ :


انتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

در جهان مدرن، یافتن فضایی برای قرار دادن خودروها و پارک آن‌ها هر روز دشوارتر می‌گردد. افزایش جمعیت و تولید خودرو و همچنین افزایش ابعاد آن نیازمند آن است که خودروها بتوانند در فضایی کوچک که در اختیارشان قرار می‌گیرد خود را جای دهند که با توجه به محدود بودن حوزه دید آینه‌ها نسبت به تمامی محیط خودرو این موضوع توان و تمرکز زیادی را می‌طلبد. این مهم منجر به تقاضای فزاینده برای سنسورهای پارک گشته است به‌گونه‌ای که این حس‌گرها از عناصر کلیدی سیستم الکتریکی خودرو و محبوب‌ترین آپشن‌های آن محسوب می‌گردند و خودروهای امروزی برای کسب اطمینان از تحقق استانداردهای ایمنی،کارایی و مقررات زیست‌محیطی به این عناصر مبتنی هستند. استیل میت ازمعتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی خودرو از قبیل انواع سیستم‌های حفاظتی ماشین در شرق آسیا می‌باشد که کالاهایی با برترین کیفیت‌های جهانی تولید می‌کند. مدل v6 سنسورهای پارک استیل‌میت با برخورداری از نمایشگر توصویری LCD آبی و قدرت بالای شناسایی اجسام در پشت خودرو امکان پارکی ایمن رابرای رانندگان فراهم می‌کند.

اطلاعات عمومی

کمپانی
استیل میت
مدل
v6
تعداد سنسور
4 سنسور
نوع هشدار
آلارم و تصویری
میزان تخمین حدفاصله
0/1 تا 2/5 متر
رنگ
مشکی با صفحه نمایش آبی
ولتاژ مصرفی
12 ولت
شدت جریان برق
208 میلی آمپر
برق مصرفی مورد نیاز
2/5 وات
قدرت آژیر
70 تا 90 دسی بل
محدوده دمایی سازگار با دستگاه
40- تا 80+ درجه سانتیگراد
زاویه دید
95 تا 120 درجه

نحوه کار سنسورsteel mate v6

سنسورهای مدل V6 استیل‌میت مانند دیگر سنسورهای پارک خودرو دارای حس­گر ماورا، صوت و کنترلر بوده و همچنین دارای صفحه نمایش‌گر LCDآبی می‌­باشند. سنسورهای اولتراسونیک (مافوق‌صوت) با استفاده از حس‌گرهای تشخیص فاصله که در سپرهای جلو یا عقب یا هر دو طرف خودرو نصب می شوند، فاصله خودرو را با اجسام نزدیک به آن مشخص می کنند. این حس‌گرها فاصله زمانی بین سیگنال‌های ارسالی از خود را تا زمان بازگشت انعکاس آن اندازه‌گیری کرده و با توجه به سرعت خودرو و فاصله، راننده را به‌صورت صوتی و تصویری از خطرات احتمالی آگاه می سازند. سنسور ها در سپر پشت خودرو نصب می‌شوند و با قرار دادن دنده در حالت دنده عقب فعال  و با خارج شدن از آن غیرفعال می‌گردند. همچنین در صورتی که سنسوری با مشکل مواجه گردد این سنسورها به صورت خودکار توسط دستگاه که بر داشبورد ماشین سوار می‌گردد شناسایی می‌گردند.

بهترین مکان نصب سنسور steelmate

 سنسورهایی که در اختیار خریداران عزیز قرار می‌گیرند نزدیکترین فاصله از چپ و راست خودرو را تشخیص می‌هند و آن‌را در صفحه نمایش‌گر اعلام می­کنند همچنین اشیا باید درحوزه زاویه 95 تا 110 درجه محل نصب قرار گرفته باشند بنابراین مهم است که محل نصب سنسورها در مکانی نباشد که اشیایی اضافی مانند سپر ماشین در درون آن قرار بگیرند بنابراین سپر خودرو می­تواند از بهترین مکان‌های نصب سنسورها باشد. 

 


دیگر خصوصیات و عملکرد سنسور steel mate :

صفحه نمایشگر و هشدار در حالت‌های مختلفی که فواصل توسط حس‌گر به ان‌ها اعلام می­گردد واکنش‌های مختلفی را نشان می­دهند در فاصله بیش از 5/2 متر که اصطلاحا محوطه امن خوانده می‌شود نمایش‌گر و هشدار هردو بدون تغییر وصدا هستند. هنگامی که فاصله جسم یا شخص بین 6/1 تا 5/2 متر باشد آلارم بی صدا و نمایش‌گر فاصله با جسم  از چپ، راست و یا وسط  را نشان می­دهد و رنگ پس­زمینه آن به رنگ آبی در می­آید، در حالتی که فاصه خودرو با جسم بین 1/1 تا 5/1 متر است صدای هشدار به صورت بیب بیب بافاصله است، نمایش‌گر فاصله با جسم از چپ، راست و یا وسط را نشان می‌دهد و رنگ پس­زمینه نمایش‌گر نیز به رنگ آبی+سبز در می­آید هنگامی که فاصله خودرو تا جسم بین 3/0 تا 1 متر باشد نمایشگر فاصله با جسم  از چپ، راست و یا وسط  را نشان داه پس‌زمینه نمایشگر آبی+سبز+نارنجی خواهد شد و آلارم صدای بیب بیب پشت سر هم خواهد داشت و درحالتی که فاصله جسم تا خودرو کمتر از 3/0 باشد آلارم صدای بیب ممتد خواهد داشت و پس­زمینه نمایشگر به رنگ آبی+سبز+نارنجی+قرمز درخواهد آمد.

 

موارد امنیتی نصب سنسوهای خودرو:

  • هنگام نصب و سوار کردن دستگاه، ماشین باید خاموش باشد.
  • شرایط و موقعیت­های مکانی و زمانی زیر ممکن است در عملکرد دستگاه تاثیرگذار باشد:

    باران شدید، راههای سنگفرش- ناهموار- شیبدار و تونلی- هوای خیلی گرم، سرد و یا نمناک-پوشانه شدن سنسورها با برف،گل و یخ

  • هرگز جعبه کنترلر را در نزدیکی منبع خروجی اگزوز خودرو و سیم­های دیگر قرار ندهید.