سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟
انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردمانتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

حفظ خودرو و جلوگیری از سرقت آن به‌عنوان یکی از باارزش‌ترین سرمایه‌های افراد دغدغه ایست که تولیدکنندگان لوازم جانبی و برقی خودرو با تولید انواع و مدل‌های مختلف دزدگیر در صدد رفع آن برآمده اند. شرکت استیل‌میت از رهبران بازار در شرق آسیا و از تولید کنندگان برتر جهانی در تولید لوازم برقی خودرو تولیدکننده این این مدل از دزدگیر ساده می‌باشد که توسط شرکت همراه مکانیک به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد. این محصول با برخورداری از ویژگی‌هایی مانند در حالت با‌صدا یا بی‌صدا قرارگرفتن، قفل یا باز کردن خودکار درب خودرو، ضد سرقت بودن، توان قرار گرفتن در حالت فعال و یا غیر فعال، خاموش کردن خودرو در صورت نیاز (سرقت یا...) ،بستن خودکار پنجره‌ها و ... توانسته‌است امنیت بالایی را برای خودروی کاربران فراهم آورد.

اطلاعات عمومی

کمپانی
استیل میت
مدل
838 g
ریموت تصویری
ندارد
قابلیت قفل کردن در خودرو
دارد
گارانتی
یک سال
ولتاژ مصرفی
9 تا 16 ولت
ضد سرقت
دارد
جریان راه اندازی
کمتر از 20 میلی‌آمپر
تعداد ریموت قابل کد دهی
2 عدد
حالت بی صدا
دارد
قابلیت جست‌و‌جو در پارکینگ
دارد
قدرت آژیر
105 تا 125 دسی‌بل
قابلیت بستن پنجره خودرو
دارد
هشدار توسط ریموت
ندارد

ویژگی‌ها و عملکرد دزدگیر ساده استیل‌میت:

هنگامی که سنسور اولترا سونیک دستگاه که برای تشخیص هرگونه بر خورد به بدنه خودرو نصب می‌شود تحریک گردد، آژیر به مدت 30 ثانیه به صدا در خواهد آمد و چراغ‌ها نیز فلاش خواهند زد. در صورتی که سنسور اولترا سونیک مجددا تحریک گردد آژیر به مدت 30 ثانیه به صدا در خواهد آمد و چراغ‌ها نیز فلاش خواهند زد و موتور خودرو از کار باز خواهد ایستاد. هنگامی که در خودرو باز شود گردد آژیر به مدت 30 ثانیه به صدا در خواهد آمد و چراغ‌ها نیز فلاش خواهند زد و موتور خودرو از کار باز خواهد ایستاد. در صورتی که دزدگیر را در حالت بی‌صدا قرار دهیم صدای آژیر قطع خواهد اما چراغ‌ها و موتور خودرو به همان طریقی که در بالا توضیح داده شد عمل خواهند کرد. 

ضد سرقت دزدگیر استیل‌میت و باز وبسته کردن درها:

آژیر دزدگیر ضد سرقت steelmate در حالی که چراغ‌ها برای درخواست کمک فلاش می‌زنند به مدت سی ثانیه به صدا در خواد آمد و در صورت نرسیدن پیام آنقدر به کار ادامه می‌دهد تا باتری خودرو تخلیه گشته و موتور از کار بازبماند. همچنین هنگامی که سیستم در حال هشداردهی است، دزدگیر از شروع به کار موتور جلوگیری می‌کند. 15ثانیه پس از شروع به کار خودرو، سیستم قفل در مرکزی به صورت خودکار درها را قفل خواهد کرد و هنگامی که خودرو می ایستد و موتور خاموش می‌گردد قفل در خودرو به صورت خودکار باز می گردد، همچنین اگر در خودرو به خوبی بسته نباشد دستگاه به‌وسیله 3 بوق و 3 چراغ هشدار خواهد داد واگر در خودرو همچنان به خوبی بسته نباشد ،دزدگیر10 ثانیه بوق خواهد زد.

 

دیگر ویژگی‌های دزدگیر ساده استیل‌میت:

در هنگام شست‌و‌شوی خودرو و یا سرویس، با قرار دادن دزدگیر در حالت valet می‌توان ویژگی‌های آن را غیر فعال کرد و سپس دوباره آن‌ها در حالت فعال قرار داد. هنگام توقف در جاده وقتی در خودرو باز است، هنگام نزدیک شدن خودرو ها نشان‌گر با چراغ هشدار خواهد داد.  همچنین ریموت دستگاه قابل کددهی است و می‌توان از تا دو ریموت برای کنترل دزدگیر استفاده کرد. همچنین در صورتی که یکی از ریموت‌ها گم شود با ریست کردن تنظیمات ریموت و کددهی مجدد امکان استفاده از آن ریموت گم‌شده توسط دیگران از بین خواهد رفت.

عیب‌یابی در صورت بروز اشکال:

  • بهتر است باطری‌های ریموت هریک سال یک بار تعویض گردند
  • هنگام تحریک شدن دستگاه آژیر صدا نمی دهد:  باید اتصالات را بررسی کرد و یا ممکن است تنظیمات ریموت دستگاه را در حالت بی‌صدا قرار داده باشد.
  • در هنگام نصب دستگاه آژیر مداوما صدا می‌دهد: ممکن است سوکت بر عکس متصل و یا اتصالات دچار نقص باشند.
  • در اثر عبور خودرویی سنگین از کنار خودرو آژیر به صدا در می‌آید: سنسور شوک می‌بایست تنظیم گردد
  • آژیر 10 ثانیه بعد از قفل کردن خودرو به صدا در می‌آید: سنسور شوک ممکن است در حالت بسیار حساس باشد، اتصالات سیمی باید چک شوند.