سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟
انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردم


 • مدل :


انتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
 • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
 • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

دستگاه ردیاب خودرو از طریق به‌کارگیری شبکه‌های اینترنتی و ماهواره‌ای gpsو gprs وgsm توان ردیابی و مکان‌یابی خودرو شما از طریق اس ام اس و اینترنت را فراهم کرده است. این توان امکان ردیابی خودروی شما به هنگام سرقت، امنیت بیشتر در هنگام رانندگی توسط افراد خانواده و آگاهی از مکان آن‌ها و همچنین امکان ردیابی خودروهای اجاره‌ای را برای شما فراهم می‌کند، که درنتیجه موجب امنیت هرچه بیشتر خودرو و سرمایه شما خواهد گشت. ردیاب مغناطیسی که توسط همراه مکانیک به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد ساخت کمپانی اسمارتک بوده که از شرکت‌های با سابقه در تولید لوازم الکترونیکی و جانبی خودرو به‌شمار می‌آید، این دست‌گاه ضدآب بوده و با آهن‌ربای قوی خود به بدنه خودرو شما می‌چسبد و در صورتی که بخواهند آن‌را از خودرو جدا کنند پیامی را به شخص مسوول (که در ابتدای راه‌اندازی ردیاب تعریف می‌شود) ارسال می‌کند. با استفاده از ردیاب مغناصیسی خیال شما درصورت به سرقت‌رفتن خودرو و یا رانندگی توسط یکی از نزدیکان یا کارکنانتان آسوده خواهد بود.

اطلاعات عمومی

کمپانی
اسمارتک
مدل
2.2v

خصوصیات و نحوه کار و راه‌اندازی ردیاب

ردیاب‌های مغناطیسی  اسمارتک gps با داشتنن آهنربای مغناطیسی قوی به هر قسمت از خودرو بدون نیاز به سیم‌کشی متصل می‌شوند، و مالک خودرو نیاز به سیم‌کشی برای استفاده از این دست‌گاه نخواهد داشت، همچنین باطری‌های شارژی این دست‌گاه تا 100 روز قابل استفاده هستند که آن‌ها را از استفاده از سیستم برق خودرو بی‌نیاز می‌کند. این ردیاب‌ها با خواندن سیگنال‌ها وامواج منتقل شده از ماهواره‌های موجود در مدار زمین مکان دقیق خودرو را مشخص می­کنند، هرچقدر تعداد ماهواره‌های یافته‌شده در مدت زمان مشخص بیشتر باشد، اطلاعات مکان اعلام‌شده دقیق‌تر خواهد‌بود. ردیاب‌ها معمولا تا چند متری خودرو دقیق هستند. در ابتدای کار می‌بایست با قرار دادن سیم‌کارت، و میکروحافظه  درون دستگاه ردیاب و همچنین نصب آنتن جی پی اس و آنتن موبایل به آن، ردیاب را راه‌اندازی کرد. سپس حداکثر تا پنج نفر می­توانند  شماره‌اشان را به دستگاه ردیاب به‌عنوان ادمین مسوول معرفی کنند وسپس با کدهایی که به‌عنوان دستور توسط تلفن همراه به سیم‌کارت دستگاه ردیاب می‌توان فرستاد پاسخ مورد نظر را از ردیاب دریافت خواهیم کرد. این درخواست‌ها و پاسخ‌هایی که دریافت می‌کنیم.

عمل‌کردهای مختلف ردیاب مغناطیسی اسمارتک در راستای امنیت هرچه بیشتر

 

دستگاه ردیاب مغناطیسی اسمارتک همان‌گونه که اشاره شد می‌تواند امنیت بالایی را برای دارندگان خودرو تامین کند به‌گونه ای که بسیاری این ابزار را به میزانی کامل می دانند که می‌تواند خودروی مالک را از دزدگیر بی­نیاز کند، با استفاده از ردیاب می‌توان در صورت سرقت یا بوجود آمدن مشکلی برای خودرو مکان آن را تعیین کرد و با ارسال اسم ام اس به دستگاه ردیاب، خودرو را خاموش کرد، در سرعت بالاتر از حد تعیین‌شده (که نمی­تواند از 30 کیلومتر بر ساعت کم‌تر باشد) دستگاه به مسوول اعلام می­کند و مسوول می­تواند سرعت را کنترل کند. با استفاده از ردیاب می‌توان نقاط توقف خودرو و میزان مصرف سوخت آن را بر اساس روشن و خاموش بودن تعیین کرد. از خصوصیات مهم این دستگاه این است که از طریق نرم‌افزار تحت وب نیز عمل می‌کند. بنابراین علاوه بر تلفن‌همراه خود از ابزار کامپیوتری نیز می‌توانید برای کار با ردیاب استفاده کنید.

 

دیگر عمل‌کردهای ردیاب مغناطیسی smarttech

دستگاه اسمارتک می‌تواند در راستای کارکردهای بسیارش هر 30 ثانیه یک بارعرض و طول جغرافیایی مکان خودرو را مشخص کند و هنگامی که خودرو از زاویه جغرافیایی مشخص شده خارج شود آن را به مسوول اعلام کند (در حالت GPRS)، همچنین ردیاب اطلاعات مسیر خودرو را در زمانی که خودرو روشن است به ادمین ارسال می­کند و در هنگام خاموشی خودرو ردیاب تغییری را نشان نمی­دهد (کاهش هزینه GPRS تا دو سوم) با ردیاب اسمارتک می‌توانید مکانی را از قبل مشخص کنید و ردیاب زمان ورود و خروج خودرو از آن مکان را به ادمین اعلام ‌کند همچنین در صورت که بخواهید در بازه زمانی معین مکان خودرو مورد نظر خودرا بدانید با تعیین زمان برای ردیاب مکان خودرو در کل آن بازه زمانی به شما اعلام می‌شود. همچنین در صورت نیاز خواهید توانست با ارسال اس ام اس خودرو خود را خاموش کنید.

باقی عملکردهای ردیاب مغناطیسی smarttech

 • تعیین مکان خودرو و ردیابی آن در صورت سرقت و یا به‌وجود آمدن مشکل برای آن
 • ارسال sms به شخص مسوول در صورت قطع شدن باتري خودرو
 • توقف حرکت خودروتوسط شخص مسوول
 • قابليت ارسال SOS از خودرو به مركز
 • قابليت پرینت نقاط توقف، زمان‌های توقف، آدرس محل توقف
 • ليست توقفات غير مجاز از پیش تعریف‌شده مثلا بالاي 30 دقيقه توقف
 • گزارش تعداد نقاط توقف و ميزان مصرف سوخت خودرو
 • ارائه کروکی چاپی هوشمند بین دو مسیر