سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟

پاسخ دهید

علی زارع

مشاور ارشد

انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردم


  • کمپانی :


انتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

برای فراهم نمودن آسایش بیش‌تر در خودروها و استفاده از لوازم الکتریکی مانند رادیو, تلویزیون و افزایش درخواست برای دسترسی به رسانه‌های دیجیتالی در خودرو، شرکت smarttech اقدام به تولید گیرنده‌های دیجیتالی نموده است. این دستگاه‌ها با سازگاری کامل با استاندارد DVB بین‌المللی، تصاویر، صداها و اطلاعات دیجیتال را دریافت می‌کنند و شما خواهید توانست در خودروی خود از موسیقی، فیلم، مسابقات ورزشی و هرآن‌چه توسط سیستم‌های دیجیتالی ارسال می‌شود بهره‌مند شوید. می‌توانید به‌صورت خودکار یا دستی کانال‌های موجود را پیدا کنید، از منو مدرن آن لذت ببرید، سیستم را بر اساس زبان مورد نظر خود راه‌اندازی کنید و تمام این عمل‌کردها را توسطTSP و صفحه‌های لمسی انجام دهید. گیرنده دیجیتالی smarttech می‌تواند خرید بسیار مناسبی برای کسانی باشد که می‌خواهند در خودروی خود از رسانه‌های دیجیتالی و الکترونیکی بهره‌مند شوند و ازلحظات خود لذت ببرند.

اطلاعات عمومی

کمپانی
اسمارتک
ورودی
DTV , USB
خروجی
AV ,HDMI , Audio
ویدوی مورد پشتیبانی
H.364 , MPEG2 ,MPEG4
صوت مورد پشتیانی
PCM , AAC LEVEL2 , AAC LEVEL4
ورودی usb
دارد
فرمت عکس مورد پشتیبانی
jpg , bmp , png
فرمت فایل موسیقی مورد پشتیانی
WMA , MP3 , AAC
ضبط برنامه ها بر روی فلش یا هارد
دارد
دریافت و پخش HD-full
دارد
ظرفیت پشتیانی از هارد
تا 400 گیگ

خصوصیات گیرنده دیجیتالی smarttech

دستگاه گیرنده دیجیتالی SMARTTECH با توجه به پیشرفته‌ترین تغییرات و توانایی‌ها در صنعت دیجیتال طراحی گشته است به‌گونه ای که می‌تواند به‌صورت خودکار و دستی کانال‌های موجود توسط فرستنده‌های بیرونی را شناسایی کرده واز زبان‌های مختلفی پشتیبانی کند و کانالی برای ذخیره خودکار برنامه‌های مطلوب‌ در آن تعبیه گشته است. دو آنتن گیرنده اسمارت‌تک را می‌بایست در نزدیکی روی سقف و به موازات یکدیگر نصب نمود و همچنین و ولتاژ ورودی آن 12 ولت است. در سرعت‌های بالا این گیرنده‌ها به خوبی به کار خود ادامه می‌دهند و مشکلی در دریافت تصاویر و اصوات نخواهید داشت.

 

دیگر خصوصیات گیرنده دیجیتالی smarttech

گیرنده دیجیتالی smarttech  مزایای دیگری را نیز برای مشتریان در راستای بهبود محصول خود فراهم کرده است، هماهنگی کامل با استانداردهای DVB-T  وپشتیبانی از صدای استریو 125،R/Lتوسط خروجی دستگاه توانسته است وضعیت بسیار مناسبی را از نظر پشتیبانی صوتی و بصری برای استفاده‌کننده فراهم کند، با پشتیانی EPG و TELETEX  توسط گیرنده دیجیتالی می‌توانید توسط راهنمای برنامه‌ها، اطلاعات و برنامه‌های هر کانال را بر اساس تاریخ و زمان آن‌ها مشاهده کنید، همچنین دستگاه با پشتیبانی زیرنویس امکان مشاهده فیلم‌ها یا کانال‌هایی با زبان اصلی را برای شما به‌وجود آورده است. 

 

 

 

کارکردها و مزایای گیرنده دیجیتالی

در منو گیرنده های دیجیتالی، با توجه به آن‌که دسنگاه ورودی usb را پشتیانی می‌کند شما می‌توانید با اتصال فلش و یا هارددیسک (حداکثر تا 400 گیگ پشتیانی می‌شود) یکی از گروه‌های کلی فایل مورد نظر خود یعنی فیلم، عکس، موسیقی و یا پی وی ار را از منو انتخاب کنید و از فایل مورد نظر خود لذت ببرید. گیرنده، فایل‌های موسیقی با فرمت WMA/MP3/ACC  و عکس‌هایی با فرمتjpg/bmp/png را پشتیبانی می‌کند. گیرنده‌ها در هنگامی که شما در حال مشاهده مستقیم برنامه‌ای درحال پخش(از شبکه‌های تلویزیونی و...) ناگزیر از متوقف کردن آن (برای جواب‌دادن به تلفن، تماسی ضروری و ....) هستید این امکان را به شما می‌دهد تا برنامه در حال پخش را متوقف نموده و پس از اتمام کارتان آن را از زمانی که متوقف شده مشاهده کنید و هیچ قسمتی از برنامه مورد‌علاقه خود را از دست ندهید. همچنین می‌توانید برنامه تلویزیونی مورد‌علاقه خود را در هنگام اجرا در فلش و یا هارد یو اس بی ضبظ کنید.

 

 

منوی گیرنده‌های دیجیتالی

منوی اصلی گیرنده‌های دیجیتالی از هفت قسمت اصلی برنامه (program)، تصویر (picture)، جست‌و‌جوی کانال (channel search)، زمان (time)، سیستم (system)، آپشن (option)،  زیرفهرست usb (usb six submenu) تشکیل گشته است. بخش اصلی برنامه خود از 2 بخش program edit  و EPG تشکیل شده‌است که بخش EPG خود ازLCN و sort  تشکیل گشته است. در بخشprogram edit  ابتدا باید با پسورد مورد درخواست وارد شود که پسورد اولیه00000  می‌باشد. سپس می‌توان پسورد مورد نظر خود را به آن داد، پس از ورود می‌توان کانال‌های مطلوب را به دستگاه معرفی کرد و بعضی از کانال‌ها را نیز برای ورود رمزگذاری کرد.

در قسمت تصویر می‌توان وضعیت موردنظر تصویر نمایش‌گر را تنظیم کرد، در قسمت جست‌جوی کانال، می‌توان به‌صورت دستی و یا خودکار به جست‌جوی کانال‌پرداخت، و همچنین کشوری که گیرنده در آن مورد استفاده قرار گرفته است را مشخص کرد. در قسمت زمان می‌توانید تعیین زمان را در حالت خودکار قرار دهید و یا به صورت دستی آن را تنظیم کنید، و همچنین منطقه به‌کارگیری دستگاه را مشخص کنید. در قسمت آپشن می‌توان زبان سیستم گیرنده و زیرنویس را مشخص کرده و تنظیمات مربوط به صدا را انجام دهید، در قسمت سیستم می‌توان تنظیمات را به حالت اولیه کارخانه‌ای آن در آورد واطلاعات مربوط به دستگاه گیرنده را مشاهده کرد. ودر قسمت usb می‌توان فایل موردنظر خود را از فلش یا هارد(حداکثر ظرفیت حجم 400 گیگ) اجرا کرد. (قابلیت اجراusb از گوشی همراه و یا دوربین را ندارد.)