سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟
انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردم


  • کمپانی :


انتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

کمتر شدن جای پارک در شهرها و نیاز افراد به حفظ سرمایه خود و محافظت از بدنه خودرو در برابر برخوردهای احتمالی و جلوگیری از حوادث ناخواسته تمایل به خرید ابزار کمکی برای دید بهتر نسبت به نقاط کور اطراف خودرور را افزایش داده است. آینه مانیتوردار کلارو مدل از پرفروش‌ترین محصولات بازار می‌باشد که می‌تواند بدون تغییر در داشبورد خودروی شما از طریق نصب برروی آینه فضای پشتی خودروی شما را به خوبی نشان دهد. این دستگاه به دوربین عقب متصل شده و در هنگام که خودرو در حالت دنده عقب است فعال شده و فضای پشتی را نشان می‌دهد.با آینه‌های مانیتور دار کلارو می توانید در تنگ‌ترین فضاها پارکی مطمن را تجربه کنید.

اطلاعات عمومی

کمپانی
کلارو
مدل
CL-439 B
قابلیت ضد آب
دارد
اندازه صفحه نمایش
4.3 اینچ
زاویه دید
170 درجه
وضوح تصویر
رزولوشن 272*480
منبع تغذیه
12 تا 24 ولت
جنس بدنه
پلاستیک
محل نصب
روی آینه
دمای عملکرد
20-تا 70+ درجه

ویژگی های آینه مانیتوردار:

اندازه صفحه نمایش آینه 3 .4 اینچ بوده و دارای کیفیت نمایش اچ‌دی می‌باشد. هنگامی که خودرو در حالت دنده عقب قرار می‌گیرد این مانیتورها به صورت خودکار فعال می‌گردند و قسمت عقب خودرو را به خوبی نمایش خواهند داد. همچنین این دستگاه دارای دو ورودی ویدیوی    ای وی است که این امکان را فراهم می‌کند تا سیستم پخش خودرو به آینه مانیتوردار متصل گردد و بتوانید از تماشای برنامه‌ها، فیلم‌ها و...، قابل اجرا توسط سیستم پخش خودرو لذت ببرید.

نصب آینه مانیتوردار:

این کالا دارای بسته کامل آینه مانیتوردار و لوازم مربوط به نصب آن می‌باشد، در صورتی که خودرو شما دارای دوربین عقب نباشد می‌توانید دوربین را به آسانی در سپر عقب خودرو نصب کنید و  سپس توسط ورودی های ای وی آینه مانیتوردار، دوربین را به آینه مانیتوردار وصل کنید و سیم برق آن را نیز به سیم برق چراغ دنده عقب که در هنگامی حرکت خودرو به سمت عقب فعال خواهد شد متصل نمایید. همچنین خود آینه مانیتوردار بر روی آینه عقب خودرو نصب می‌شود و نیاز به هیچگونه تغییر در فضای داخلی خودرو نیست.

دیگر ویژگی‌های آینه مانیتوردار:

دستگاه آینه مانیتوردار کلارو ضدآب بوده و از با کیفیت‌ترین قطعات تشکیل گشته‌است. این دستگاه با هماهنگی کامل با خودرو شما به زیبایی فضای داخلی خودرو خواهد افزود. همچنین مانیتور تعبیه شده در آینه با رزولوشن 272*480 تصویری بسیار مناسب از فضای عقب خودرو شما (در صورت استفاده از دوربین عقب با کیفیت مناسب) و همچنین فایل ویدویی اجرا شده توسط دستگاه دستگاه پخش خودرو به شما ارایه خواهد داد.

 

دوربین دستگاه:

دوربین ارایه شده به همراه آینه مانیتوردار تا 170 درجه در پشت خودرو را می‌تواند پوشش دهد و از آن مهم‌تر در هنگام شب، هیچ مشکلی برای دید عقب خودروی خود نخواهید داشت. مانیتور توسط دو پرت ورودی خود هماهنگی کاملی با دوربین دارد و به سادگی به آن متصل شده و در هنگام حرکت خودرو به سمت عقب فعال می‌گردد.