سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟
انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردمانتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

دزدگیر خودرو به دلیل نیاز به حفظ سرمایه مالکان و جلوگیری از سرقت از محبوب‌ترین آپشن‌های مربوط به خودروها می‌باشد. شرکت چیتا از اولین تولیدکنندگان دزدگیر در جهان است که دزدگیرهایی با کیفیت بالای جهانی و طبق استانداردهای بین المللی تولید می‌کند. دزدگیرهای تصویری چیتا با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور، قفل کردن درهای اتوموبیل و قطع برق خودرو، به صدا در آوردن آژیر در صورت باز شدن درب خودرو و یا تلاش برای روشن نمودن آن و همچنین صدا و تحریک ریموت در صورت هرگونه ضربه‌ای به بدنه یا درب خودرو تا زمانی که توسط کاربر چک شود، توانسته اند میزان بالایی از امنیت را برای خودرو فراهم کنند و خیال مالک را در برابر به سرقت رفتن آن آسوده سازند.

اطلاعات عمومی

کمپانی
چیتا
مدل
v20
ریموت تصویری
دارد
قابلیت قفل کردن در خودرو
دارد
گارانتی
یک سال
ولتاژ مصرفی
12 ولت
ضد سرقت
دارد همراه با هشدار توسط ریموت
جریان راه اندازی
کمتر از 20 میلس آمپر
تعداد ریموت قابل کد دهی
4 عدد
حالت بی صدا
دارد
قابلیت جست‌و‌جو در پارکینگ
دارد
قدرت آژیر
105دسی بل
قابلیت بستن پنجره خودرو
ندارد
هشدار توسط ریموت
دارد

عملکرد و ویژگی‌های دزدگیر تصویری چیتا:

مهم‌ترین تفاوت دزدگیرهای تصویری با دزدگیرهای ساده در این است که در صورت بروز تحریک سنسور و رخ‌دادن اتفاقی برای خودرو ریموت دزدگیر تصویری تحریک خواهد شد و از راه دور توسط بوق و فلاش زدن قسمتی از صفحه تصویر آن به مالک خودرو هشدار خواهد داد. همچنین در صورتی که به بدنه خودرو شما ضربه ای خفیف وارد شود آژیر 5 بار به مدت 5 ثانیه به صدا در می‌آید (اگر دزدگیر را در حالت بی صدا تنظیم کرده باشید فقط چراغ‌ها خاموش و روشن خواهند شد.) و اگردرب خودرو باز و یا سعی بر روشن نمودن خودرو گردد آژیر به صورت ممتد به صدا خواهد آود. در حالت ضربه به خودرو و یا تلاش برای باز نمودن در، ریموت کنترل نیز از راه دور تحریک خواهد شد و به صدا در خواهد آمد و نمایش‌گر آن، قسمت تحریک شده خودرو را به شما نشان خواهد داد. همچنین هنگامی که درب خودرو باز باشد چراغ دزدگیر چند بار روشن و خاموش خواهد شد.

 

دیگر ویژگی های دزدگیر تصویر چیتا:

این دزدگیرها پس از خاموش‌شدن اتوموبیل و بستن درب‌های خودرو به طور اتوماتیک فعال می‌گردند و درب‌ها نیز به صورت خودکار قفل می‌شوند.  بعد از 15 ثانیه از روشن‌نمودن خودرو، با فشردن پدال گاز می‌توان درب خودرو را قفل نمود و در هنگام رانندگی نیز با استفاده از دزدگیر درها را قفل کرد. همچنین در حالتی که می خواهیم ماشین را تعمیر یا شست‌و‌شو کنیم با قرار دادن دزدگیر در حالت تعمیرگاه تمامی سیستم‌های آلارم و هشدار قطع می‌گردند. با تنظیمات امنیتی با انجام مراحل کددهی می‌توان 4 ریموت کنترل را به سیستم مرکزی دزدگیر معرفی کرد و در هنگامی که یکی از ریموت‌ها گم شود با ریست کردن دستگاه و کددهی مجدد، از استفاده از ریموت گم‌شده برای سرقت اتوموبیل جلوگیری خواهد شد. 

نصب دزدگیر تصویری چیتا:

در اکثر خودروها از شاسی لای درب منفی استفاده می‌شود. پس از نصب شاسی می‌بایست سنسور را برای عملکرد بهتر در نزدیکی درب خودرو و یا کنار داشبورد نصب کرد و به‌وسیله پیچ‌گوشتی میزان حساسیت آن‌را تنظیم نمود. همچنین نصب آنتن برای عملکرد بهتر ریموت و پیام‌رسانی به آن و کنترل از فواصل دورتر می‌بایست در مکان مناسبی صورت پذیرد که این مکان‌ها به طور معمول قسمت بالا و سمت راست شیشه جلوی اتوموبیل  و یا شیشه عقب می‌باشد. در هنگام نصب تجهیزات جانبی می‌بایست توجه کرد که نصب آن‌ها مانع دید راننده نگردد.

عیب‌یابی در صورت بروز اشکال:

  • بهتر است باطری‌های ریموت هریک سال یک بار تعویض گردند
  • هنگام تحریک شدن دستگاه آژیر صدا نمی دهد:  باید اتصالات را بررسی کرد و یا ممکن است تنظیمات ریموت دستگاه را در حالت بی‌صدا قرار داده باشد.
  • در هنگام نصب دستگاه آژیر مداوما صدا می‌دهد: ممکن است سوکت بر عکس متصل و یا اتصالات دچار نقص باشند.
  • در اثر عبور خودرویی سنگین از کنار خودرو آژیر به صدا در می‌آید: سنسور شوک می‌بایست تنظیم گردد
  • آژیر 10 ثانیه بعد از قفل کردن خودرو به صدا در می‌آید: سنسور شوک ممکن است در حالت بسیار حساس باشد، شاسی‌های لای در و کاپوت می‌بایست بررسی گردند، اتصالات سیمی باید چک شوند.