سلام میخوای ماشینت رو بفروشی یا دنبال یه ماشین خوب می گردی؟

پاسخ دهید

علی زارع

مشاور ارشد

انتخاب کنید:
می خوام ماشینمو بفروشم
دنبال یه ماشین خوب میگردمانتخاب خودرو جهت تعیین قیمت دقیق

هدیه: عضویت در باشگاه مشتریان همراه مکانیک و دریافت کارت اعتباری  • ارایه خدمات ظرف مدت 30 دقیقه
  • تضمین رضایت صد درصدی مشتری
  • بهترین و نازلترین قیمت در بازار

مشخصات کلی

دزدگیر خودرو به دلیل نیاز به حفظ سرمایه مالکان و جلوگیری از سرقت از محبوب‌ترین آپشن‌های مربوط به خودروها می‌باشد. شرکت چیتا از اولین تولیدکنندگان دزدگیر در جهان است که دزدگیرهایی با کیفیت بالای جهانی و طبق استانداردهای بین المللی تولید می‌کند. دزدگیرهای ساده چیتا با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور، قفل کردن درهای اتوموبیل و قطع برق خودرو، به صدا در آوردن آژیر در صورت باز شدن درب خودرو و یا تلاش برای روشن نمودن آن،توانسته اند میزان بالایی از امنیت را برای خودرو فراهم کنند و خیال مالک را در برابر به سرقت رفتن آن آسوده سازند. با استفاده از دزدگیر چیتا می‌توان با خیالی آسوده خودروی خود را در هر محلی پارک نمود.

اطلاعات عمومی

کمپانی
چیتا
ریموت تصویری
ندارد
قابلیت قفل کردن در خودرو
دارد
گارانتی
یک سال
ولتاژ مصرفی
12 ولت
جریان راه اندازی
کمتر از 20 میلی آمپر
تعداد ریموت قابل کد دهی
تا 4 ریموت
حالت بی صدا
دارد
قابلیت جست‌و‌جو در پارکینگ
دارد
قابلیت بستن پنجره خودرو
دارد
هشدار توسط ریموت
ندارد

عملکرد دزدگیر چیتا:

طراحان کمپانی cheetah توانسته اند با طراحی کارکردهای مناسب برای دزدگیر چیتا، رضایت مشتریان خود در سرتاسر جهان را به میزان قابل ملاحظه‌ای به‌دست آورند. دزدگیر چیتا در هنگام پارک خودرو و ترک آن، (در دوحالت باصدا و بی‌صدا که کاربر می‌تواند از طریق ریموت انتخاب کند.) درب‌ها را به‌صورت خودکار قفل کرده و برق اصلی موتور را نیز قطع می‌کند. بنابراین هنگامی که دزدگیر فعال است، موتور خودرو به هیچ وجه روشن نخواهد شد. همچنین اگر در خودرو باز شود آژیر به مدت 25 ثانیه و در صورتی که چیزی درون خودرو جابجا شود به سرعت به صدا در خواهد آمد. و این مهم امنیت بیشتری برای خودرو فراهم می‌کند. با استفاده از قابلیت اعلام موجودیت دزدگیر، می‌توانید خودروی خود را در شب و یا در پارکینگی تاریک به‌وسیله به صدا در آوردن آژیر به مدت 15 ثانیه و 15 بار روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، پیدا کنید. 

ویژگی‌های دزدگیر چیتا:

از دیگر ویژگی‌های این نوع دزدگیرها می‌توان به موارد زیر شاره کرد:

با استفاده از ریموت می‌توان خودرو را  از راهی دور خاموش کرد. همچنین در هنگامی که آژیر خودرو به هر دلیلی به صدا در آید می‌توان به سرعت و با ریموت آژیر را قطع کرده و سیستم امنیتی همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و درصورتی که محرک همچنان وجود داشته باشد، آژیر پس از 5 ثانیه مجددا وصل می‌گردد. در حال رانندگی و در صورتی که درها را قفل نکرده باشیم با استفاده از ریموت دزدگیر می‌توان تمام درها را قفل کرد و قفل کردن درها 15 ثانیه پس از روشن کردن خودرو با استفاده از ترمز نیز امکان‌پذیر است، اگر پس از پیاده شدن از خودرو و خاموش کردن آن درها را قفل نکنید 10 ثانیه پس از خاموش کردن خودرو 4 بار چراغ‌ها خاموش و روشن شده و 4 بار آژیر به صدا در می‌آید.

 

دیگر ویژگی‌های دزدگیر چیتا:

در صورتی که به بدنه خودرو ضربه خفیفی وارد شود چراغ پارک خودرو روشن خاموش شده و آژیر فقط 5 بار به مدت 5 ثانیه به صدا در می‌آید. اگر به بدنه خودرو ضربات مداوم وارد شود آژیر 25 بار و به مدت 25 ثانیه به صدا در می‌آید. و اگر درب خودرو باز شود آژیر به مدت 25 ثانیه به صورت مداوم روشن می‌شود و پس از آن هم با گذشت 5 ثانیه سکوت مجددا شروع به فعالیت می‌کند. با عملیت کددهی می‌توان تا 4 ریموت را به دزدگیر مرکزی معرفی کرد، همچنین در صورت گم شدن یکی از ریموت‌ها با ریست کردن و کددهی مجدد از استفاده از ریموت گم‌شده، توسط دیگران جلوگیری به عمل خواهد آمد. دزدگیر دارای صندوق‌پران است که امکان باز کزدن صندوق از طریق ریموت را برای کاربر فراهم می‌کند.

عیب‌یابی در صورت بروز اشکال:

  • بهتر است باطری‌های ریموت هریک سال یک بار تعویض گردند
  • هنگام تحریک شدن دستگاه آژیر صدا نمی دهد:  باید اتصالات را بررسی کرد و یا ممکن است تنظیمات ریموت دستگاه را در حالت بی‌صدا قرار داده باشد.
  • در هنگام نصب دستگاه آژیر مداوما صدا می‌دهد: ممکن است سوکت بر عکس متصل و یا اتصالات دچار نقص باشند.
  • در اثر عبور خودرویی سنگین از کنار خودرو آژیر به صدا در می‌آید: سنسور شوک می‌بایست تنظیم گردد
  • آژیر 10 ثانیه بعد از قفل کردن خودرو به صدا در می‌آید: سنسور شوک ممکن است در حالت بسیار حساس باشد، شاسی‌های لای در و کاپوت می‌بایست بررسی گردند، اتصالات سیمی باید چک شوند.