فروش آپشن و لوازم جانبی خودرویکی از اولین نیازهای دارندگان خودرو پس از کارشناسی و خرید خودرو، نصب آپشن و تجهیزات جانبی مطابق با سلیقه و نیاز آنهاست. همراه مکانیک در راستای پاسخگویی به این نیاز شهروندان عزیز خدمات نصب آپشن را هر محلی که مدنظر شماست انجام می‌دهد. با یک تماس از قیمت ها آگاه شوید و در محل کار و یا منزل خود، آپشن مورد نیاز را نصب کنید.

انتخاب خودرو

لیست کامل خودروها
خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید:

سوالات متداول

1.نحوه استفاده از سرویس نصب آپشن خودروی همراه مکانیک که در محل صورت می‌گیرد به چه صورتی می‌باشد؟

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمت آپشن خودرو و پس از انتخاب خودروی مورد نظر، تمامی آپشن‌های قابل نصب بر روی خودروی خود را مشاهده نمایید. دقت نمایید که قیمت‌های نشان داده‌شده در این صفحه به همراه نصب در محل بوده و هیچ‌گونه هزینه دیگری به آن تعلق نمی‌گیرد. پس از ثبت سفارش، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت نصب آپشن بر روی خودرو در محل را انجام خواهند داد.

2.شرکت همراه مکانیک چه مزیتی نسبت به سایر شرکت‌ها و فروشندگان بازار بورس آپشن دارد؟ چرا برای نصب آپشن باید به این شرکت مراجعه کنم؟

اولین امتیاز استفاده از سرویس نصب آپشن همراه مکانیک، ارائه این خدمت در محل مورد نظر مشتری می‌باشد. ضمن اینکه همراه مکانیک بر پایه شعار تامین رضایت 100 درصدی مشتریان، موظف است در صورت هرگونه نارضایتی نسبت به فرایند نصب آپشن یا قطعه به کاررفته، رضایت کامل مشتری را جلب نماید. همچنین مشتریان می‌توانند با یکبار استفاده از سرویس نصب آپشن همراه مکانیک، عضو باشگاه مشتریان همراه مکانیک شده و از مزایای کارت اشتراک خود بهره ببرند.

3.دلیل تفاوت قیمت سرویس نصب یک آپشن که بر روی دو خودروی متفاوت نصب می‌گردد چه چیزی می‌باشد؟

تفاوت در قیمت ارائه این خدمت به دلیل پیچیدگی‌های موجود در نصب آپشن می‌باشد که در خودروهای مختلف، متفاوت می‌باشد. خودروهای مختلف در مواردی از قبیل باز کردن سپر گرفته تا نوع سیم‌کشی به‌کاررفته در خودرو با هم تفاوت داشته و همین امر نیز بر هزینه نصب آپشن اثرگذار می‌باشد.

4.فرآیند سفارش دهی به چه صورت است و چه زمانی سفارش را دریافت خواهم کرد؟

سفارش می‌تواند بصورت تلفنی یا اینترنتی ثبت شود. همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و پس از نهایی نمودن سفارش و زمان مورد نظر شما، کارشناس مورد نظر را اعزام می‌نمایند.

5.آیا امکان دارد برای نصب آپشن مورد نظر ازکارشناسان شرکت مشورت بگیرم؟

بله، با استفاده از ارسال ایمیل، می‌توانید سوالات خود را در مورد آپشن موردنظر خود مطرح نمایید، همچنین کارشناسان شرکت همراه مکانیک به صورت تلفنی نیز آماده خدمت‌رسانی به مشتریان می‌باشند.

6.علاوه بر هزینه‌های قطعه و اجرت، آیا هزینه دیگری هم بابت ایاب و ذهاب می‌بایست پرداخت شود؟

خیر، هیچ هزینه دیگری به غیر از هزینه نمایش داده شده در وب‌سایت از مشتریان اخذ نمی‌گردد.

7.آیا آپشن های مورد استفاده توسط همراه مکانیک از نظر کیفی مورد تایید می‌باشند؟

تمامی محصولات استفاده‌شده در شرکت همراه مکانیک از مرغوب‌ترین و رایج‌ترین محصولات موجود در بازار بوده و با گارانتی به مشتریان ارائه می‌گردد.

8.آپشن های استفاده شده در خودرو از لحاظ کیفی مورد تایید است؟

تجهیزات استفاده شده در شرکت همراه مکانیک از مرغوب‌ترین و رایج ترین محصولات بازار می‌باشد. تلاش بر این است تا با پویش منظم بازار، کیفیت بالای محصولات باقی بماند.